Eskişehirli Uğur, Galatasaraylı Selçuk İnan'ın ikizi gibi!

Eskişehir'de 24 yaşındaki fabrika işçisi Uğur Uçak, Galatasaraylı 31 yaşındaki milli futbolcu Selçuk İnan'a benzerliği ile görenleri şaşırtıyor

28 Haziran 2016, Salı 14:28
A A

Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan ve bekar olan Uğur Uçak, herkesin kendisini Selçuk İnan’a benzettiğini söyledi.

Kendisinin koyu bir Eskişehirspor taraftarı olduğunu belirten Uğur Uçak, 5 yaşındayken ise ailesinin kendisine şu an Selçuk İnan’ın forması olan 8 numaraları Galatasaray forması giydirilerek fotoğraf çektirdiğini anlattı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİYORLAR

Selçuk İnan’a benzerliği nedeniyle sokakta yürürken bazı kişilerin gelip kendisiyle hatıra fotoğrafı da çektirdiğini söyleyen Uğur Uçak şöyle konuştu:

"Beni ilk kez görenler Selçuk İnan ile karşılaştıklarını sanıyorlar. Selçuk İnan’ın benzeri olduğumu belirtmeme rağmen yine de yanıma gelip fotoğraf çektiriyorlar. Ben de bu talepleri geri çevirmiyorum.

Selçuk İnan’a benziyor olmak beni mutlu ediyor. Onunla bugüne kadar hiç karşılaşmadık. Eskişehir’e maç için geldiğinde Selçuk İnan’la yan yana gelme isteğimde başarılı olamadım. Umarım önümüzdeki zamanlarda onunla karşılaşırız."

Kemal ATLAN / DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;