Eskişehirliler bu sergiyi kaçırmayın!

Gezgin Fırat Ant Güney Amerika turundan döndü ve geziden çektiği karelerle ilk sergisini ALİKEV için açıyor  

21 Kasım 2017, Salı 15:54
A A
Kerem, Fırat ve Özkan... Üç arkadaş 15 yıllık kariyerlerine dokuz aylık mola vererek motosikletleriyle dünya turuna çıktılar.

“Hayatımızın macerası” dedikleri dünya turu için bir yıl boyunca plan ve hazırlık yaptılar. Önce motosikletlerini Hamburg’dan gemiyle Santiago’ya gönderdiler, sonra da kendileri uzun bir uçuştan sonra şehre vardılar. Böylece macera başlamış oldu.

Kısa bir süre önce Türkiye'ye dönen üç gezginden biri olan Fırat Ant, 22 Kasım Çarşamba günü sergi açıyor. Ant gezdiği, gördüğü yerlerden çektiği fotoğrafları Eskişehir Hey Joe Coffee Co.'da sergileyecek.

Serginin en önemli özelliği ise; sergiden elde edilecek gelirin Ali İsmail Korkmaz Vakfı'na gidecek olması. Fırat Ant sergisiyle ilgili bilgileri sosyal medya hesabından şöyle duyurdu; "Çarşamba günü ilk şahsi fotoğraf sergimi Eskişehir Hey Joe Coffee Co.'da açıyorum! Güney Amerika'da geçirdiğim bir yıl boyunca gördüklerimden ortaya çıkan, bana kalırsa fena da olmayan, bir sergi bu. Ama daha güzeli var! Bu sergiden elde edilecek gelir ALİKEV''a bağışlanacak.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;