Eskişehirspor 3 kulübe teşekkür etti

Eskişehirspor Kulübü, aldıkları 2 dönem transfer cezası nedeniyle transferde kendilerine kolaylık sağlayan 3 kulübe teşekkür etti.

20 Temmuz 2017, Perşembe 15:11
A A
Kımızı-Siyahlı ekip başta Elazığspor, Yeni Malatyaspor ve Altınordu kulüplerine teşekkür mesajı yayınladı.

Eskişehirspor
'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı:

"Daha önce Elazığspor Kulübü, oyuncumuz Chikeluba Ofoedu ile görüşme yapmasına rağmen, kulübümüzün almış olduğu transfer cezası nedeni ile bu görüşmeleri sonlandırması ve kulübümüze desteğinden dolayı başta Başkanı Sayın Sedat Karataş olamak üzere, yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.

Beraberinde, Evkur Yeni Malatyaspor’da Elazığspor Kulübü ile aynı duruşu göstererek. Kaan Kanak ile sözleşme imzalamasına rağmen, sözleşmesini fesih edip Kulübümüze dönmeyi kabul eden Kaan Kanak’a ve buna imkân sağlayan başta Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Sayın Adil Gevrek’e, Teknik Direktörleri Ertuğrul Sağlam’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Bu bağlamda Mehmet Murat Uçar transferini gerçekleştirmesine ve imza attırmasına rağmen Altınordu A.Ş. Kulübü Başkanı Sayın Seyit Mehmet Özkan‘a Mehmet Murat Uçar ile sözleşmelerini fesih edip, Kulübümüze geri dönmesine olanak sağladığından dolayı teşekkür ederiz.
Kamuoyuna duyurulur."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;