Eskişehirspor tam kadro

Hafta sonu Denizlispor ile karşılaşacak Eskişehirspor uzun zamandan sonra tam kadro sahaya çıkacak

Eskişehirspor tam kadro

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, hiçbir zaman oyundan kopmadıklarını belirterek, takımın oyunundan memnun olduğunu kaydetti.

Takımın fizik gücünün yüksek olduğunu ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu: "Ümit Karan Eskişehirspor’a geldiğinden beri en iyi futbolunu Kasımpaşa maçında oynadı. Bu maçta Ümit Karan talihsizlik yaşadı ve bir penaltı kaçırdı. Attığı şutta top direkten döndü. Sahamızda Denizlispor ile yapacağımız maç, en kritik karşılaşmalarımızdan biri. Bu maçtan iyi neticeyle ayrılmak istiyoruz.."

ÇALIMBAY'IN KORKUSU SAKATLIK

Çalımbay, Turkcell Süper Lig’de üst sıralarda yer alma hedefinin yanı sıra Türkiye Kupası’nda da gidebilecekleri yere kadar gitmeyi planladıklarını belirterek, tek korkusunun sakatlıklar olduğunu bildirdi.

Anadolu kulüplerinde bir iki oyuncunun eksik olmasının sıkıntı yarattığını anlatan Çalımbay, şöyle devam etti: "Çok enteresan bir lig olduğu için ilk yarıyı şu puanla bitiririz demem mümkün değil.

Biz takım olarak Denizlispor maçına hazırız. Sakatlıkların hemen hemen hepsi tamam. Youla, antrenmanlara çıkmaya başladı. Görev verdiğimiz takdirde oynayacaktır. İlk defa bu maça tam kadro çıkacağız."