Eşkıya kadın kaçırdı

Muğla Yatağan'da silahlı 2 zorba, bir başka otomobildeki 2 erkeği dövdü, birini vurdu, yanlarındaki kadını kaçırarak tecavüz etti

Eşkıya kadın kaçırdı

Yer: Muğla Yatağan’ın Kafaca köyü. Gece karanlığı tenha yola sinmiş. İn cin top oynuyor. İzmir Torbalı’da müteahhitlik yapan Hikmet Biçer’in (28) kullandığı otomobil burada yol alıyordu. Otomobilde Hikmet Biçer’in arkadaşı Ahmet Vural ile konsomatris S.A.T. (30) de vardı. Arkadan gelen beyaz bir otomobil, Hikmet Biçer’in otomobilini sıkıştırdı.

Bacağına ateş ettiler

Beyaz araçtan 2 el ateş edildi. Kurşunlardan biri Hikmet Biçer’in aracının camına, diğeri ön lastiğine isabet etti. Lastik patlayınca araç mecburen durdu. Beyaz araçtaki silahlı O.M. ile Z.K., Hikmet’i, Ahmet’i ve kadını yere indirip dövdü. Ayrıca Hikmet’i bacağından vurup yaraladılar. Silahlı zorbalar, konsomatrisi yanlarına alıp otomobille kaçtı.

Sanki dağ başındalar

Olay yerine giden jandarma, Hikmet ile Ahmet’i hastaneye götürdü. Ormana kaçırılan konsomatrise, O.M. tecavüz etti. Z.K. ile O.M. yakalandı, konsomatris kurtarıldı. Olaya, Z.’nin birahanesinde çalışan konsomatrisin işinden izinsiz ayrılması neden olmuş. Konsomatris işinden ayrılıp Ahmet ve Hikmet ile buluşmuş.

Cavit YILDIRIM / DHA

Yandex.Metrica