Estonya'nın Cosmo kızları Kemer'de

Dünyaca ünlü Cosmopolitan Dergisi'nin Estonya ofisi çalışanları, 'Cosmo Glamm ve Chic Lets Fashion' organizasyonu kapsamında Antalya'nın Kemer İlçesi'ne geldi

Estonya'nın Cosmo kızları Kemer'de

Cosmopolitan çalışanlarına Estonya’nın ünlü tiyatro sanatçısı ve film yıldızı 25 yaşındaki Manilyn Junman da eşlik etti. Akay Tour ve Novak Tour’un organize ettiği turla Estonya Cosmopolitan Dergisi’nde çalışan 21 güzel, Kemer’e geldi.

Derginin sayfa editörlerinden Anu Lill, 7 günlük bir organizasyon kapsamında Türkiye’ye geldiklerini belirterek, "Cosmo Glamm ve Chic Lets Fashion’ın ikinci organizasyonu. İlki, Estonya için yeni bir destinasyon olan Bulgaristan’a düzenlenmişti. Bu yıl da Türkiye’ye geldik. Dergi çalışanları olarak ilk defa Türkiye’ye geliyoruz. Cosmopolitan’ın yeni sayısında da burada yaşadıklarımızı haber haline getireceğiz. Özellikle yat turları, SPA merkezleri, hamamlar, gece kulüpleri ve tarihi turistik yerlere hayran kaldık. Kemer muhteşem bir destinasyon. Artık sık sık Kemer’e tatil için gelmek istiyoruz. Bize, Estonya’nın ünlü tiyatro sanatçısı ve film yıldızı Manilyn Junman da eşlik ediyor. Derginin yeni sayısında Manilyn’le Kemer’de yapılan röportaj da yer alacak." dedi.

’KEMER’E AŞIK OLDUM’

Manilyn Junman ise sıcakkanlılığı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Türkiye’ye ikinci kez geldiğini belirten Junman, "2 yıl önce tatil için Alanya’ya geldim. Kemer’e aşık oldum. Doğası, denizi, koyları, gece kulüpleri muhteşem. Bir daha gelmeyi çok isterim. Türk insanı gerçekten çok cana yakın. Burada olduğum için çok mutluyum" dedi.