'Ev işlerini Emre yapar'

Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ'la yaptıkları iş bölümünü anlattı

04 Nisan 2011, Pazartesi 10:45
A A

Oyuncu-manken Çağla Şıkel, önceki gün Marmara Forum'da bir tanıtıma katıldı. Günaydın'ın haberine göre, Şıkel tanıtımda, geçtiğimiz günlerde "Akmerkez'deki kişiye özel iç çamaşırı defilesi mankenliği bitirdi" diyen Vizyon Ajans sahibi Atilla Kaplakarslan'a da yanıt verdi.

O defilede yer alan mankenlerden biri olan Şıkel şunları söyledi: "Gündemdeki bir olay olduğunu düşünmüyorum. 10 yıl önceki bir olayı açıp açıp konuşmanın ne anlamı var? Bunlara sadece gülüyorum. Benim kafam o kadar rahat ve o kadar keyfim yerinde ki; değil Atilla Bey, kim gelse keyfimi bozamaz..."

'ŞIMARIYORUM'
Emre Altuğ'la evliliğinden Kuzey adında 17 aylık bir oğlu olan Şıkel, "Ben Kuzey'le ilgileniyorum, Emre de ev işleriyle ilgileniyor. Aramızda böyle bir iş bölümü yaptık" dedi.

Şu sıralar oğlunun "Anne" demeye başladığını açıklayan ünlü manken, "Ben de bunu rüşvet olarak kullanmaya başladım. Ona, 'Anne dersen istediğini yaparım' diye şımarıklık yapıyorum" dedi.

'HAYALİM SİNEMA'
Hayalinin bir filmde oynamak olduğunu belirten Şıkel, "Tekrar anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Kuzey'in kardeşinin olmasını ve birlikte büyümelerini istiyoruz."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;