'Evet Ece İsmail ile öpüşüyordu'

Hüsnü Şenlendirici, eski sevgilisi Ece Gürsel'in, Taksim Trio'nun bağlamacısı İsmail Tunçbilek ile birlikte olduğunu söyledi

'Evet Ece İsmail ile öpüşüyordu'

Amsterdam’da tatil yaptıkları söylenmişti
Evli klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin adı 3 yıl önce manken Ece Gürsel ile aşk dedikodusuna karışmıştı. Geçen temmuzda da Ece Gürsel’in, Hüsnü Şenlendirici’nin yakın arkadaşı Taksim Trio grubunun evli bağlamacısı İsmail Tunçbilek ile birlikte olduğu söylenmişti.

Ama önceki gün Hüsnü Şenlendirici’nin yeniden Ece Gürsel’e döndüğü, sevgililerin Hollanda- Amsterdam’daki Movenpick Otel’de tatil yaptıkları iddia edildi. Hatta Hüsnü Şenlendirici’nin Amsterdam Schiphol Havaalanı’ndaki 6 saat boyunca gözaltına alındığı yazıldı.

‘Gözaltına alındığım doğru değil’

Hüsnü Şenlendirici ile konuştuk. Şunları söyledi: “Ece’yi bana değil İsmail’e soracaksınız. Evet, Ece’yi kaldığım otelde gördüm; İsmail ile öpüşüyordu! Ece, Hollanda’ya benim için değil, İsmail için gelmiş. Beni niye karıştırıyorlar anlamadım. Zaten İsmail ile çıkacağımız bütün konserleri de bu yüzden iptal ettim.

Dostluğumuz da bu aşk yüzünden bitti. Allah yolunu açık etsin. Artık Taksim Trio’nun kadrosunda değil. Ayrıca herkes iyi bilsin ki, Deniz Seki ile cezaevinden çıktığından bu yana ne görüştüm ne konuştum. Kendisine mutluluklar diliyorum.

Suna AKYILDIZ