Evine film izlemeye çağırmış!

Evine film izlemeye çağırmış!

03 Eylül 2009, Perşembe 12:44
A A

Neşe Sapmaz'ı otomobiliyle evine bırakırken yakalanan Kıvanç Tatlıtuğ, geri vitese takıp yaklaşık 200 metre ters istikamette yol almıştı. Haberin basında yer almasının ardından Neşe Sapmaz konuştu: "Kıvanç daha sonra beni hiç aramadı"

Kıvanç Tatlıtuğ'un birlikte kameralara görüntü vermemek için salı gecesi saat 04.00'te Şişli'den Unkapanı'na, oradan da Taksim'e kadar son sürat otomobiliyle kaçtığı sunucu Neşe Sapmaz'la ilişkisi başlamadan bitti. Tatlıtuğ'un cast direktörlüğü yapan ağabeyi Cenk Tatlıtuğ'un aracılığıyla tanışan, Kanaltürk'te "Uçuş Keyfi" programını sunan Sapmaz, şöyle konuştu:
"Programımızın konuklarını hep kendim ayarlıyorum, bir de ünlü kitap projemiz var. Kıvanç'ı yayına çıkarmayı çok istiyordum. Ağabeyiyle tanıştım. Onun sayesinde Kıvanç'la görüştük. Birbirimize telefonlarımızı verdik. Daha sonra iki kez arkadaş ortamında görüştük. Ama hep gözlerden uzak yerlerde buluşmak zorunda kaldık. Hatta bana 'Kusura bakma gözlerden uzak yerlerde görüşüyoruz ama bu iki hafta ortalarda görünmemem gerek' dedi. Salı gecesi de kameralardan kaçtığımız geceden sonra beni bir kez aradı ve 'Görüntüleri yayınlatmayacağım" dedi. Ben otomobilden inerken mikrofon uzattılar, bana ne sorduklarını söyledi. Ben öyle korkup panik yaptım ki, saçlarımla yüzümü örttüm. Bir şey konuşmadığımı söyledim. O telefondan sonra bir daha ne aradı, ne de mesaj attı."

"KIVANÇ DEĞİL, YANINDAKİ BENİM DERİM"

Kıvanç Tatlıtuğ'un ağabeyiyle kameralarla yaşanan kovalamacadan sonra defalarca konuştuğunu anlatan Sapmaz, "Kıvanç'ın ağabeyi 'Bizim otomobilin camları siyah, eğer görüntüler çıkmamışsa, senin yanındaki kişinin Kıvanç değil, ben olduğumu söylerim' dedi. Kıvanç'la aramızda gerçekten bir şey olmadı. Birbirimizi tanıma aşamasındayken böyle bir durum yaşanınca kimbilir aklına ne gelmiştir. Ama kameraları kesinlikle ben çağırmadım. Benim başka ünlü arkadaşlarım da var. Benim böyle şeylere asla ihtiyacım yok. İşimde gücümde bir insanım. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. O gece Kıvanç otomobili panikten öyle hızlı kullandı ki, başımıza kötü bir şey gelecek sandım" diye konuştu.

Öte yandan Tatlıtuğ'un Sapmaz'ı evine film izlemeye çağırdığı ancak Sapmaz, bu teklifi kabul etmediği için o gece dışarda buluştukları iddia edildi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;