Evini dekore etmek isteyenlere 8 öneri

Kadınlar evde dekorasyon değişikliğine bayılır. Bunun için her zaman yeterli bütçe ve zaman olmayabilir...

03 Ağustos 2012, Cuma 11:17 Son Güncelleme: 26 Aralık 2016, Pazartesi 15:28
A A
Zaman ve bütçe kaybı olmadan yapabileceğiniz dekorasyon önerileri:

Mobilyalarınızda küçük değişiklikler yapın

Mobilyalarınızda değişiklik yapın ve birkaç parça mobilyanızı boyayın. Böylelikle parlak beyaz boya ile eski mobilyalarınıza yeni bir görünüm verebilirsiniz.

Renkli yer döşemeleri

Evinizin herhangi bir odasındaki mobilyalarınızla yer döşemelerini aynı renge boyayın. Bu, odanızı kesinlikle çok cazip bir hale getirecek.Renkli giriş kapısı

Evinizin giriş kapısını canlı bir renge boyayın. Evinize anında taze bir hava gelecek!

Çiçekli pencerelerPencere kenarlarına saksılar yerleştirerek görsel bir şölen oluşturun. Parlak renkli çiçekler, evinizin dış görünüşüne kişisel bir dokunuş katar.

Aksesuvarlara ufak dokunuş

Mutfak dolaplarınızın kulp, renk ve aksesuvar gibi donanımlarını değiştirebilirsiniz. Bu hareket, mutfağınızı kolay ve ucuz yoldan yenilemenin püf noktası...

Fotoğraflardan kombinasyon yaratınFotoğraflar, en güzel anlarınızı değerli bir hale getiren hazinelerdir. En sevdiğiniz aile fotoğraflarınızı siyah beyaz çıkarttırın. Daha sonra siyah çerçeveler kullanarak onları duvarınızın bir bölümünde toplayın.

Kuralları yıkın
Kim demiş bahçede ev eşyaları olmaz diye? Kurallara karşı gelin ve ev içinde kullanılan mobilyaları dışarı taşıyın.


Yazı tahtası

Yazı tahtası ile evde aile mesaj merkezi oluşturabilirsiniz. Böylelikle önemli notları ve yapılacakları yazabileceğiniz bir tahtanız olur. Bu tahta için en iyi mekan ise mutfak.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;