Evlenme niyeti mi alkol tesiri mi?

Uzun yıllar Amerika'da yaşayan ve hayatını oyunculukla sürdürmeye çalışan Didem Erol, İstanbul sosyetesinin tanınmış ailelerinden Kadirbeyoğlu'nun üyesi Zeki Kadirbeyoğlu ile geçtiğimiz hafta sonu Bodrum'da nişanlandı

Salı, 17 Ağustos 2010 - 11:12

Evlenme niyeti mi alkol tesiri mi?

Habertürk'ün haberine göre, Gülnaz Balkan ile başından bir evlilik geçen, Total Aydınlatma şirketinin sahibi Zeki Bey ve Didem Hanım, kısa bir süre önce tanışmış.

Birbirlerini çok beğenen ve bu kısa sürede güzel bir aşk yaşayan ikili, geçtiğimiz hafta sonu yakın arkadaşlarıyla gittikleri Bodrum-Bargilya balıkçı köyündeki bir restoranda nişan yüzükleri takmış.

Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Quentin Tarantino’yla bir dönem aşk yaşadığını söyleyen Erol, Zeki Bey’in balık restoranında yaptığı bu evlenme teklifine “Evet” deyince, Zeki Kadirbeyoğlu hemen bir kırmızı kurdele bularak sevgilisiyle kendi parmağına bağlamış.

Çiftin yakın arkadaşları Murat Bey de nişan kurdelesini keserek bir nevi yüzük seramonisi yapmış. Sevgililer, yakın bir tarihte de evlenmeyi planlıyormuş. Hiç kimsede olmayan bu fotoğrafları yakın bir arkadaşım çekerek bana yolladı.

Bu işin sonunda evlilik olur mu, yoksa alkollü bir yemek esnasında verilen spontan bir karar mı, bunu ileriki tarihlerde hep birlikte anlayacağız.