Evli kadının seks tuzağı

Evli kadın, 3 arkadaşıyla işbirliği yaparak, cinsel ilişki için ormana götürdüğü erkek arkadaşını gasp etti

Evli kadının seks tuzağı

İstanbul Pendik’te B.D adlı evli kadın, cinsel ilişki için ormana götürdüğü erkek arkadaşını, işbirliği yaptığı diğer arkadaşlarına gasp ettirdiği iddiasıyla onlarla birlikte gözaltına alındı. Kadın, suç ortaklığı yaptığı iddia edilen 3 kişiyle birlikte tutuklanıp cezaevine konuldu.

Pendik Kurna Köyü ormanlık alanda meydana gelen olayda, B.D. adlı kadın ile buluşan İ.K. bir süre sonra 3 kişinin saldırısına uğradı. İ.K. bu kişiler tarafından kelepçelendikten sonra, boş senet imzalatıldı ve cep telefonu ile 150 TL parası gasp edildi.

KOCASI ARACILIĞIYLA ÇAĞRILDI

Olayın ardından İ.K.’nin ifadeleri doğrultusunda İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri, çok yönlü soruşturma başlattı. İ.K.’nin ilişkiye girmek amacıyla buluştuğu kadın tarafından tuzağa düşürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde durulmaya da başlandı. Jandarma Kadının da ifadesini almak için evine gitti, ancak kadın evde yoktu. B.D. kocası aracılığıyla çağrılarak gözaltına alındı.

Sorguya alınan B.D. olayı gasp amaçlı olarak 3 arkadaşıyla birlikte planladıklarını itiraf etti ve arkadaşlarının kimliklerini açıkladı. Bunun üzerine olaya karıştıkları belirlenen H.O., H.K. ve H.E. yakalandı.

ÜZERLERİNDE BULUNDU

Zanlıların üzerlerinde ve yakalandıkları yerlerde yapılan aramalarda, olayda kullanıldığı belirlenen 1 kelepçe, imzalatılan 2 boş senet ve gasp edilen 1 cep telefonu, 150 TL de para ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığı’ndaki İşlemlerinin ardından Pendik Adliyesi’ne gönderilen 4 zanlı da mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Mehmet AKTARAN / İstanbul - DHA