Ezel'in gizemli kahramanı kim olacak?

'Kenan Birkan'ı Şener Şen, Selçuk Yöntem ve Uğur Yücel üçlüsünden birisinin oynayacağı düşünülürken şimdiden efsane olan rol, Haluk Bilginer'in oldu

Çarşamba, 11 Ağustos 2010 - 10:10

Ezel'in gizemli kahramanı kim olacak?

İlk bölümünden itibaren büyük seyirci kitlesi yakalayan ‘Ezel’in sezon finalinde, tüm oyuncular poker masasında buluştu. Kartların yeniden dağıtılacağını işaret eden sahne, yüzü görünmeyen Kenan Birkan’ın masaya oturmasıyla son buldu.

Daha yüzü görünmeden olay yaratan Kenan Birkan’ı kimin oynayacağı aylarca konuşuldu. Ve o isim nihayet belli oldu: Haluk Bilginer. 

Bilginer'in  İnci Türkay’la başrolünü oynadığı ‘Cuma’ya Kalsa’ adlı dizi, önceki ay reyting savaşına yenilmişti. Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere gibi genç yıldızların başrol oynadığı dizinin yeni bölümlerinin çekimleri haftaya başlıyor.

Şener Şen, kasımda Yavuz Turgul’un ‘Av Mevsimi’ filmiyle seyirciyle buluşacak. Şen, ‘Ezel’in yapımcısı Kerem Çatay’ın dostları aracılığıyla ilettiği teklifi, “Dizi çekmek istemiyorum” diyerek geri çevirmişti.

Rol için adı gündeme gelen Selçuk Yöntem ise, “Ne böyle bir teklif var, ne de ben böyle bir rolü düşünüyorum. Söz konusu bile değil” diyerek iddiayı reddetmişti.

Ezel haberleri:

ŞEN: 'BASKI YAPMAYIN'

ŞENER ŞEN DE EZEL'İ İSTEMEDİ!

GERÇEK EYŞAN ORTAYA ÇIKTI!