Facebook çapkını

Facebook'tan tanıştığı Dominic Baronet'ten hamile kalan Kerry Martin, sevgilisinin başka bir kadını daha hamile bıraktığını aynı site sayesinde öğrendi. Aldatılan iki kadının yaptığı araştırmada Dominic Baronet'in Facebook'tan tanıştığı 12 kadını hamile bıraktığı ortaya çıktı

09 Kasım 2009, Pazartesi 05:00
A A

BİR MESAJDAN ÖĞRENDİ

İngiliz Kerry Martin (24) sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan tanıştığı Dominic Baronet (26) ile birlikte olmuştu. Bir süre sonra ikili ayrılmıştı. Birkaç hafta içinde de Kerry Martin hamile olduğunu öğrenmişti. Ayrılmış olmalarına rağmen Dominic Baronet’i Facebook’ta takip etmekten vazgeçmeyen Kerry Martin, bir mesajdan eski sevgilisinin Stacy Jones’u (24) adlı kadını da hamile bıraktığını öğrendi.

AYNI GÜN HAMİLE KALDILAR

Kerry, Facebook’tan yolladığı mesajla Stacy’ye durumu anlattı. Buluşan Kerry ve Stacy, Dominic Baronet’in ikisini de aynı gün hamile bıraktığını anladı. Ardından Dominic Baronet’in Facebook arkadaşları arasında bir araştırma yaptılar. Dominic Baronet’in Facebook’tan tanıştığı 12 kadını hamile bıraktığı ortaya çıktı. Bunlardan 5’i doğum yaptı, 5’i bebeği aldırdı. Kerry ve Stacy ise mart ayında doğum yapmayı bekliyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;