Facebook'a büyük makyaj!

Windows Phone'un Facebook Beta uygulaması, baştan aşağı değişti! İşte yenilikler...

19 Haziran 2014, Perşembe 17:30
A A
Güncellemeyle birlikte 5.3 sürümüne yükselen Facebook beta uygulaması, çeşitli performans geliştirmelerinin yanında haber kaynağı, uyarılar gibi bölümler arasında geçiş yapmanızı daha kolay bir hale getiriyor. Bunun yanında uygulamaya Windows Phone'un arayüzüne uygun düğmeler ve animasyonlar da eklenmiş.

Uygulamanın üst tarafında görüntülenen arama düğmesi, kişileri ve sayfaları bulmanızı kolaylaştırırken, hemen düğmenin alt tarafında sıralanan haber kaynağı, arkadaşlık istekleri, mesajlar, uyarılar ve daha fazla seçenek simgeleri yer alıyor ve bu bölümler arasında sayfayı sağa veya sola kaydırarak geçiş yapmanıza izin veriliyor. Yeni eklenen video yükleme işlevi ise alt taraftaki menü çubuğunda yer alıyor. Bu çubuk üzerindeki bir düğmeyle durumunuzu güncellemeniz, fotoğraf veya video yüklemeniz ve konumlarınızı paylaşmanız mümkün oluyor.

 

 

Microsoft'un geliştirdiği, Windows Phone 8 ve 8.1 kullanıcılarının yükleyebildiği Facebook beta uygulamasına bu adresten erişilebiliyor.

Resimlerle: Dünya Kupası için en iyi 9 uygulama!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.