Fatih Terim Bundesliga yolcusu mu?

A Milli Takım ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim'in, Bundesliga ekiplerinden Hamburg'la resmi sözleşme imzalamak üzere olduğu iddia edildi

Fatih Terim Bundesliga yolcusu mu?

Kulüpler bazında Türk futbol tarihinin en büyük başarısı olarak gösterilen UEFA Kupası zaferinin mimarı olan Fatih Terim, Bundesliga'ya göz kırpıyor!..

Galatasaray'da görev yaptığı 1996-2000 yılları arasında kazanmadık kupa bırakmayan, takımı 4 sene üst üste şampiyon yapan Fatih Terim, ardından Fiorentina ve Milan'ı çalıştırmış, İtalya'da tutunamayınca tekrar Cim Bom'un başına geçmişti. Ancak ikinci döneminde son derece başarısız olan tecrübeli teknik adam, Aslan'la yolları ayırmış ve A Milli Takım'ın başına geçmişti. Türkiye'yi EURO 2008'de Avrupa üçüncüsü yapmayı başaran Fatih Terim, Ay-Yıldızlı ekibi 2010 Dünya Kupası'na götüremeyince görevinden ayrılmıştı.

Terim'in, yeni sezonda teknik direktörü Labadia ile yollarını ayırması kesinleşen Hamburg’la görüşmelerde bulunduğu ve tarafların resmi sözleşme imzalamaya hazırlandığı belirlendi.