Fatih Terim ile Arda Turan aynı karede!

EURO 2016'dan sonra ilk kez Milli Takım'a çağrılan Arda Turan, Kosova maçı öncesi takımla birlikte hazırlıkları sürdürürken Arda Turan ile Fatih Terim aylar sonra ilk kez bir arada görüntülendi

08 Kasım 2016, Salı 23:30
A A
A Milli Futbol Takımı, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 12 Kasım Cumartesi günü Antalya'da Kosova ile yapacağı maçın hazırlıklarını Belek Turizm Merkezi'nde gerçekleştirilen idmanla sürdürdü. Antrenman Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde gerçekleşti.
 

TERİM'DEN UYARILARIsınma hareketleriyle başlayan idman, iki grup halinde top kapma çalışmasının ardından yapılan sınırlı alanda taktik ağırlıklı çift kaleli oyunla devam etti. Oyun sırasında, Terim'in oyuncuları sık sık durdurup uyarılarda bulunduğu görüldü. Çift kale oyun öncesinde Fatih Terim, futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.


ARDA TURAN'LA AYNI KAREDELERFatih Terim'in 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra ilk kez milli takıma davet ettiği Arda Turan, idman sırasında hocasıyla aynı karede yer aldı.


Bel ağrısı ve uyluk arka kas grubunda (hamstring) sertleşme şikayeti olan Volkan Şen ile antrenmanda ayak bileğine aldığı darbe nedeniyle ödem oluşan Enes Ünal, belirlenen özel program dahilinde fizyoterapist eşliğinde kamp otelinde çalıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;