Fazilet Hanım ve Kızları'nda neler yaşandı? (15. bölüm)

Fazilet Hanım ve Kızları'nın 15. bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar...

25 Eylül 2017, Pazartesi 12:47
A A

Ece herkesin şaşkın ve tehditkar bakışlarına rağmen imzayı atar ve artık Hazım bey ile resmi olarak karı koca olur. Egemenler yalısına bomba gibi düşen bu gelişme tüm çocukların tepki göstermesine sebep olur.

Gökhan tüm bunlardan habersiz Yasemin’den boşanmak üzere avukatıyla beklerken Yasemin gelir ve babasının Ece ile olan evliliği hakkındaki haberleri gösterir.

Babasının Ece ile evlendiğini duyan Selin kriz geçirerek evlenme cüzdanını yırtar ve hemen Yasin’in yanına giderek ona olanları söyler, Yasin Ece ile yüzleşmek için hastaneden kaçar.

Sinan babasına bağırıp çağırır, Yağız hem şaşkındır hem de onu kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Hazan ise kardeşine her şeyi ardında bırakıp gitmeleri için hala vakit olduğunu söyler ancak Ece onu dinlemez.

Sinan olaylarla başetmek için kendini gece kulübüne atar çıkışta bekleyen gazetecilere babasının küçük bir kız ile evliliği hakkında açıklama yapar.

Hazım Ece’ye yeni kıyafetler almak için lüks bir mağazaya götürür. Ece Hazım’ın eşi olmayı, sahip olduğu zenginliği yeni yeni idrak etmeye başlar. Yalıda Ece’yi babasının yatak odasında gören Selin yine kavga çıkarır. Ece artık Hazım’ın karısı olduğunu ve bunu değiştiremeyeceğini söyler, Selin gözyaşları içinde odasına koşar.

Ece’den kurtulamaya kararlı olan Selin gece yarısı yavaşça odaya girer. Ece’nin yanında duran boş yastığı alır ve yastığı yüzüne bastırarak çırpınmaya başlayan Ece’yi boğmaya çalışır. Ece'nin ölüp ölmediği ise 16. yeni bölümde yanıt bulacak.