FBI'ın en tehlikeli burçlar listesi gündemde! İşte en tehlikeli burçlar...

Yabancı kaynaklı astroloji siteleri en tehlikeli burçlar listesini tartışıyor... FBI'ın veritabanı üzerinden suçlulara dayalı yapılan analizler sonucu burçların suç işleme eğilimlerinin belirlendiği iddia ediliyor. Ancak yıllardır tartışılan bu konu FBI'ın resmi sitesinde yer almıyor. Buna rağmen astroloji meraklıları en tehlikeli burçları tekrar tartışıyor.

27 Eylül 2017, Çarşamba 11:48
A A
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

İnatçılıkları ve aniden parlamalarıyla ünlü olan Koç burçları listeye ortalardan girdi. Öfkeleri ile bilinen, asi ve inatçı bir burç olan Koçlar ilk beşte. 

Koç burcuna mensup azılı suçlular, analize göre cinayetlerin çoğunu cinnet anında gerçekleştiriiyor ve sonrasında pişmanlık duyuyorlar.

BOĞA

BOĞA

Boğa burçları sabırlı, sabit fikirli ve inatçıdır. Öfkeleri, hırslı yapıları, güçlü karakterleri ile bilinen boğalar, listenin üst sıralarında!

Saf kötülük ya da psikopatlıktan yana değiller ancak kendilerine çıkar sağlama amaçlı cinayetler işlemekten çekinmiyorlar.

Bir diğer istatistik ise Boğalar dolandırıcılık gibi parasal konularda daha çok suçlu çıkarıyor.

EN TEHLİKESİZ BURÇ İKİZLER

EN TEHLİKESİZ BURÇ İKİZLER

İkizler burcunun en zararsız burç olduğunu tahmin eder miydiniz? İstatistiklere göre en zararsız burç olarak kayıtlara geçmiş İkizler...

Ne yaptığı kestirilemez ve değişken tavrından dolayı İkizler burcunun tehlikeli olduğu düşünülse de aslında hiç doğru değil.

İnişli çıkışlı ruh halleri ile ünlenmiş bu burç, aslında kendinden başka kimseyi incitemiyor. 

EN TEHLİKELİ BURÇ YENGEÇ

EN TEHLİKELİ BURÇ YENGEÇ

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. 

Çok duygusal burçlardan biri kabul edilen Yengeçler, aslında yaşadıkları zorlukları hep içine atıyor ve sıkıntılarını hiç dile getirmiyor. 

Haliyle de bir süre sonra bu durum ani parlamalara sebep oluyor. Yani birden sinirlenen yapılarıyla Yengeç burcu en çok cinayet işleyen birinci burç.

Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan durumlardan kaynaklı.

EN ZARARSIZ ÜÇÜNCÜ BURÇ ASLANLAR

EN ZARARSIZ ÜÇÜNCÜ BURÇ ASLANLAR

Çoğu zaman ortamdaki ilgiyi üzerinde toplamak isteyen, hırslı bir burç olarak bilinen Aslan en zararsız üçüncü burçmuş.

Genelde ünlü olmak ve tanınmak isteyen lider ruhlu bu burçlar aslında karakterlerine uygun cinayetler işliyor.

Aslan burcunda olup cinayet işleyen kişiler verdikleri ifadelerinde "ilgi çekme" amaçlı psikopatlık yaptıklarını dile getirmişler.

BAŞAKLAR LİSTENİN SONUNDA

BAŞAKLAR LİSTENİN SONUNDA

Titiz ve muntazam bir burç olan Başaklar en psikopat sekizinci burç olarak belirlendi.

Temiz ve planlı olan bu burçlar işledikleri cinayetleri de en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. 

Bu nedenle bu burçta cinayet işleyenlerin kanıtları yok etme ve yakalanmama konusunda başarılı olduğu iddia ediliyor.

Diğer yandan Başak burçlarının cinayetten çok "dolandırıcılık" suçunda sabıkalarının olması bu burçtaki suçlular için bir başka detay. 

Adaletli olmaya özen gösteren, sanatçı ruhuyla öne çıkan Terazi burcu listenin sonlarında, yani dokuzuncu sırada. 

Huzuru bilen ve arzulayan Terazi burçları savaşı sevmez ve huzuru bozacak şeylere karşı çıkar.

Adaletli, sabırlı ve kibar yapısıyla bilinen bir burç olan Terazi, analize göre keyiften değil zor durumda adaleti sağlama amaçlı cinayet işliyor. 

AKREPLER EN TEHLİKELİ BURÇ

AKREPLER EN TEHLİKELİ BURÇ

Akrep insanları sırlarını iyi saklarlar. Hep bir gizemli yanları vardır ve hiçbir zaman bir Akrep’in ne düşündüğünü bilemezsiniz. 

Karşı tarafın fotokopisini çeker gibi, zayıflıklarını ve güçlü hallerini fark ederler. En ince ayrıntıları gözlemleyen Akrep, bu nedenle en tehlikeli ikinci burç.

Kendilerine yapılan kötülüğü asla unutmayan ve merhametsizliğe misli ile karşılık veren Akrep burcu mensup suçlular işledikleri cinayetlerin çoğunu acı verici ve sadistçe yöntemlerle gerçekleştirmiş. Dünyanın en ünlü psikopatlarından Charles Manson da Akrep burcudur...

EN TEHLİKELİ BİR DİĞER BURÇ İSE YAY...

EN TEHLİKELİ BİR DİĞER BURÇ İSE YAY...

Yay burcunun listede ilk sırada olmamasının tek sebebi cinayetlerin çoğunu kendisinin değil emrindeki diğer kişilere işletmiş olması

Verilere göre Yay burçlarına mensup suçluların fazla olduğu gözlenmiş. 

Karizmatik tavırları ve zekası ile etraflarındaki herkesin saygısını kazanıp liderliğini ilan eden Yay burçları mafya babalığı ya da uyuşturucu baronluğu gibi akılalmaz konumlar elde edebiliyorlar.

Örneğin Pablo Escobar, Ted Bundy, Lucky Luciano, Charles Bronson gibi mutlaka adını duyduğunuz suçluların çoğu Yay burcuydu.

OĞLAK LİSTENİN ORTALARINDA

OĞLAK LİSTENİN ORTALARINDA

Oğlak burcu listenin ortasında yer alıyor.

Bu burç sayısal olarak ortalama civarda katil ve psikopat barındırsa da, içinde bulunan katiller gelmiş geçmiş diğer katiller arasında en çok sayıda cinayeti işleyenlerden oluşuyor.

KOVALAR EN ZARARSIZ İKİNCİ BURÇ

KOVALAR EN ZARARSIZ İKİNCİ BURÇ

Yenilikler çıkarmak, icat etmek, farklı çözüm yolları bulmak için çalışan Kova burçları en tehlikesiz ikinci burç olarak biliniyor.

Diğer yandan insanları ve olayları manipüle etme yetenekleri yüksek olan bu burcun mensupları, yaptıkları psikopatlıkların üstünü örtebildikleri ve asla yakalanmadıkları için bu kadar masum gözüküyor da olabilirler.

Kısaca Kova burçlarından yakalanan suçlu sayısı diğerlerine göre daha az. 

BALIK BURÇLARININ DUYGUSAL OLDUĞUNA BAKMAYIN

BALIK BURÇLARININ DUYGUSAL OLDUĞUNA BAKMAYIN

Birçok kişi Balık burcunun duygusallığı konusunda aynı fikirde.

Ancak istatistiklere göre yumuşak kalpliliği ve duygusallığıyla nam salmış Balık burcu sanıldığı kadar masum değil.

Hatta ve hatta en garip ve korkutucu cinsten seri katiller bu gruptan çıkıyor. 

Balık burcu suçlularından örnek olarak palyaço kılığıyla cinayetler işleyen ABD'nin en meşhur seri katillerinden John Wayne Gacy'i gösterebiliriz. Habertürk