Fenerbahçe derbiyi bekliyor

Fenerbahçe, Galatasaray derbisinin hazırlıklarını tamamlayarak, tesislerinde kampa girdi. Emre ve Lugano ise antrenmanı tamamlayamadı

24 Ekim 2009, Cumartesi 20:54
A A

Teknik direktör Christoph Daum yönetiminde Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, yaklaşık 1 saat 50 dakika sürdü.

Antrenmanın başında saha ortasında toplanan oyunculara yönelik bir konuşma yapan Daum, "Yarınki maçta kendi gücümüzü sahaya yansıttığımız sürece bir problem yok. Kendi gücümüzü sahaya yansıtmamız bize yeter" dedi.

KOCH'DAN MOTİVASYON KONUŞMASI

Daha sonra sözü alan antrenör Roland Koch, alışılmış motivasyon konuşmasını yaptı. Ancak boğaz enfeksiyonu nedeniyle Koch’un sesinin kısık çıkması, oyuncular arasında gülüşmelere neden oldu. Koch, tüm oyunculara, "Bizim takımımız, bizim gücümüz" sloganını söyleterek konuşmasını tamamladı. Daha sonra Daum için kupalı doğum günü kutlaması yapıldı. Daum’un kupasından, oyuncuların kendisine hediye ettiği bir saat çıktı.

EMRE VE LUGANO TAMAMLAYAMADI

Antrenmanın son bölümünde kaleci Mert ile girdiği ikili mücadele sırasında sakatlık geçiren Emre ile sağ ayağında ağrıları olan Diego Lugano antrenmanı tamamlayamadı. Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, her iki oyuncunun da tedavilerine başlandığını söyledi. İki futbolcunun durumlarının yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

Antrenmana, sakatlığı bulunan Deivid dışında tüm oyuncular katılırken, Brezilyalı futbolcu, antrenman başlamadan önce bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan gözetiminde başladığı çalışmasını, idman devam ederken de sürdürdü.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;