Fenerbahçe, Federasyon'a başvurdu

Fenerbahçe Ülker Basketbol Şube Direktörü Nedim Karakaş, Galatasaraylı Cemal Nalga'nın, cezalı olduğu halde oynadığı gerçekçesiyle Federasyona itiraz ettiklerini söyledi

Fenerbahçe, Federasyon'a başvurdu

Nedim Karakaş, Cemal Nalga’nın sezon başında aldığı ceza nedeniyle maçta oynamaması gerektiğini ifade ederek, "Bu konuda itirazımızı dün maçta yaptık. Federasyonun bu itirazı sonuçlandırmasını bekliyoruz" dedi.

"AZİZ YILDIRIM’IN YAPTIKLARININ 10’DA 1’İNİ YAPSINLAR YETER"

Derbi maçta çıkan olaylarla ilgili artık fazla konuşmak istemediğini söyleyen Nedim Karakaş, "Tüm kulüp başkanları eğer başkanımız Aziz Yıldırım’ın bize verdiği talimatlar gibi, kendi kulübünde şiddeti önlemek için gerekli tedbirleri alsa, bu işler hallolur" diye konuştu.

Başkan Yıldırım’ın bu konularda son derece hassas davrandığını anlatan Karakaş, şunları söyledi: "Bizim kimseye kesinlikle bedava bilet vermememizi istiyor. Olay çıkartan Fenerbahçe taraftarı da olsa, bu kişileri yakalatıyor, gerekli yerlere bildiriyor. Herkes Aziz başkanı takip etsin. Şiddeti önlemek için kulüpler samimiyse, başkanımızın 10’da 1’ini yapsınlar yeter."