Fenerbahçe Ülker'de Hickman üzüntüsü

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde Unicaja Malaga'yı yenerek lider olarak yoluna devam eden Fenerbahçe Ülker'de maçta sakatlanan Ricky Hickman üzüntüsü yaşanıyor.

28 Mart 2015, Cumartesi 14:15
A A
Hickman’ın durumu ve yerine transfer yapılıp yapılmayacağı yönünde kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Ülker Takım Menajeri Ömer Onan, bu oyuncunun sakatlığından dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.

Ricky Hickman’ın takımın önemli oyunculardan biri olduğunu ve çok talihsiz bir sakatlık geçirdiğini vurgulayan Onan, "Oyuncumuza acil şifalar diliyorum. Umarım en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde parkelere döner" ifadelerini kullandı.

Şok sakatlık sonrası transfer olup olmayacağı konusunda ise Ömer Onan şunları kaydetti:
"Fenerbahçe taraftarı her zaman takımımızın menfaatini düşünüyor ve onların ilgisine teşekkür ediyoruz. THY Avrupa Ligi’nin yönetmelikleri gereği Top 16’nın ikinci yarısıyla birlikte hiçbir takımın kadrosuna yeni transfer ekleme şansı bulunmuyor. Biz Fenerbahçe Ülker olarak mevcut kadromuzla Avrupa Ligi’nde yolumuza aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Bu yolda da en büyük destekçimiz, her zaman olduğu gibi Fenerbahçe taraftarı olacak."

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;