Fenerbahçe yeniden yargılanacak mı?

Fenerbahçe Yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun twitter'a yazıp sonra da sildiği "Beklenen karar çıktı. Gözümüz aydın. Mahkeme başvurularımızı kabul etti. Güneşli günler göreceği" tweeti herkesi şaşırttı. Ancak olayın aslı biraz farklı

09 Haziran 2014, Pazartesi 12:19
A A

Fenerbahçe'de yeniden yargılanmanın gündemde olduğu ve Anayasa Mahkemesi'ne yapılan başvuruların neticesinin beklendiği günlerde sarı lacivertli kulübün yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun attığı tweet bir anda sosyal medyanın gündemi oldu.

FENERBAHÇE'DEN YENİ HAFTAYA SÜPER BAŞLANGIÇ

İlhan Ekşioğlu'nun yazıp kısa bir süre sonra da sildiği "Beklenen karar çıktı. Gözümüz aydın. Mahkeme başvurularımızı kabul etti. Güneşli günler göreceğiz" tweetinin detayını avukatı Profesör Ersan Şen Hürriyet'e anlattı. İşte Ersan Şen'in sözleri: "Sadece savcının yeniden yargılanma ve infazın durdurulmasına yönelik yaptığı başvurular avukatlara iletildi. Henüz savcının mütalaası mahkemece kabul edilmiş değil. Mahkeme bugünlerde mütalaayı görüşüp kesin kararını verecek."

KANALDAN VERİLEN HABER YANLIŞ ANLAŞILDI

Saat 11:51'de Fenerbahçe televizyonundan verilen 'son dakika' haberi izleyenler tarafından yanlış yorumlandı...

Hürriyet
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.