Fenerbahçe'de 6 isim yolcu

Yabancı golcü için beklemeye başlayan Aykut Kocaman'ın düşünmediği isimlerle önümüzdeki günlerde yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor

Fenerbahçe'de 6 isim yolcu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İstanbul’daki imza töreninde ve Belçika’nın Genk şehrinde düzenlediği basın toplantısında, “Kadronuzdaki bazı isimlerle ayrılık yaşanabilir mi?” sorusuna, “Evet bu mümkün” karşılığını vermişti.

Kocaman’ın bu sözleri sonrası, yeni sezon kadrosunun oluşmasıyla birlikte gönderilecek isimlerin adları da netlik kazanmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre Daniel Güiza, Semih Şentürk, Deivid de Souza, Kazım Kazım, Önder Turacı ve Volkan Babacan topun ağzındaki 6 isim.

VOLKAN BABACAN İLK YOLCU

Son 3 sezondur 2. kaleci durumunda olmasına rağmen bir türlü istenilen çıkışı yapamayan Volkan Babacan da gönderilecekler listesinin başında yer alıyor. Babacan’ın yerine alınacak isim dahi belli; G.Birliği’nden Serdar Kulbilge.

GÜİZA İMKANSIZ

Aykut Kocaman’ın tüm iyi niyetine rağmen ‘Sakatım’ diyerek antrenmanlara çıkmayan Güiza’nın kalması imkansız gibi. Niang, Gyan ya da Gomis’ten biri gelirse o gidecek.

KAZIM'IN İŞİ ZOR

Young Boys maçında gereksiz yere atılınca takımdan yollanma riskini de almış oldu. Yedek kalması durumunda daha da hırçınlaşması beklenen Kazım’ı gönderebilirler.

SEMİH YEDEĞİN YEDEĞİ OLDU

Oyuna sonradan girip attığı goller nedeniyle adı “Nöbetçi golcü”ye çıkan Semih hazırlık maçlarında bile Gökhan Ünal’ın yedeği oldu. Yabancı golcü gelince yedeğin yedeği olacak.

ZİCO'NUN GÖZDESİYDİ

Zico döneminde gözdeydi, şimdi istenmiyor. Kocaman’ın göndermeyi düşündüğü isimlerin başında Deivid yer alıyor. Sambacı, ayağındaki platinlerin çıkarılmasından sonra iyice dibe vurdu.

ÖNDER ŞANSINI KULLANAMADI

Form grafiği hızla düşen isimlerden biri olan Önder, hazırlık karşılaşmaları ve Young Boys maçında çok hata yaptı. Bekir hem sağda, hem libero ve stoperde görev alabilecek. Önder’e ise yer kalmadı

2