Fenerbahçe'de Dentinho sesleri

Fenerbahçe'ye Cristian ve Dos Santos'u kazandıran Aykut Kocaman, Corinthians'ın 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Dentinho'nun transferini 1 haftada bitirmeyi planlıyor

Fenerbahçe'de Dentinho sesleri

Gökhan Ünal’ı alarak forvet bölgesindeki sıkıntısına çare bulan ve ilk icraatını gerçekleştiren sarı lacivertlilerin sportif direktörü Aykut Kocaman bir kez daha Brezilya seferine çıktı.

Cristian ve Dos Santos’u alarak dikkatleri üzerine çeken Kocaman, Corinthias kulübüyle olan iyi ilişkilerini kullanarak bu sefer Dentinho’yu transfer etmek için 1 haftalığına Brezilya’ya gitti.

BONSERVİSİ 12 MİLYON EURO

Hem sol açık, hem forvet arkası hem de santrfor oynayan 21 yaşındaki oyuncu için kulübü 12 milyon Euro istiyor. Kocaman’ın Avrupa kulüplerinin yanı sıra Daum’un da ısrarla istediği sambacı için (bu sezon 25 maçta 9 gol attı) yöneticilerle bugün görüşecek ve indirim isteyecek.

ALTERNATİFİ HAZIR

Kocaman, Milan ve Inter başta olmak üzere bir çok Avrupa kulüplerinin de peşinde olduğu Dentinho’nun (Bu sezon 25 maçta 9 gol attı) transferini gerçekleşmemesi halinde listedeki diğer isimlerle temasa geçecek.