Fenerbahçe'den Kazım açıklaması

Fenerbahçe, Toulouse takımına kiralanan Kazım'la ilgili açıklama yaptı

Cuma, 30 Nisan 2010 - 16:37

Fenerbahçe'den Kazım açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Fransa’nın Toulouse takımına kiralanan Kazım Kazım’ın sezon sonunda yeniden takımı döneceği yönünde bir karar verilmediğini, bu konunun sezon sonunda değerlendirileceğini açıkladı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Toulouse takımına kiralanan Kazım’ın sezon sonunda yeniden Fenerbahçe’ye geri döneceğinin iddia edildiği belirtilerek, "Yönetim ve teknik heyetimizin şu an için bu şekilde bir görüşü ya da kararı söz konusu değildir.

Konu sezon sonunda değerlendirilecektir" denildi.

ESKİŞEHİR MAÇI UYARISI

Fenerbahçe Kulübü, yarın Eskişehirspor ile yapılacak maçta, rakip takıma ayrılan tribünden bilet alan sarı-lacivertli taraftarların stada alınmayacağını açıkladı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, taraftarların aldıkları biletin hangi tribüne ait olduğuna dikkat etmesi gerektiği vurgulanarak, "Eskişehirspor maçında biletleri rakip takım taraftarlarına ayrılan tribünden olan Fenerbahçe taraftarları herhangi bir karmaşaya sebep olmamak adına stada alınmayacaktır.

Bu sebeple taraftarlarımızın bilet alırken aldıkları biletin hangi tribüne ait olduğuna son derece dikkat etmeleri gerekmektedir" denildi.