Fenerbahçeli 11 güzel

Fenerbahçe’ye gönül vermiş; Hem güzel, hem havalı, hem de ünlü ‘sarı kanaryaları’ seçmek için yola çıktık. Sarı-lacivert erkeklerden jüri kurduk. İşimiz hiç kolay olmadı. Erkeklerin ‘İşte bu’ dediği ne de çok güzel Kanarya varmış meğer. Sonunda en adil seçimi yaptık. En çok oyu alan 11 güzeli sayfamıza taşıdık. Futbol takımı 11 kişi, bizim güzeller de 11 kişi. Bu arada küçük bir bilgi sunalım; Tuba-Şeyda Coşkun kardeşleri tek kişi gibi kabul ettik

03 Mart 2018, Cumartesi 05:35
A A

Hazırlayan: Bekir Sacar Ali Şen, Ertuğrul Özkök, Fahir Atakoğlu, Kerem Alışık, Sinan Öncel, Rüştü Reçber, Şevket Çoruh, Mehmet Ali Erbil, Burak Kut ve Hakan Ural'dan oluşan Fenerbahçeli erkek jürisi Fenerbahçeli 11 güzeli seçti...

İDİL FIRAT

İDİL FIRAT

Sosyetenin en hareketli ve en renkli kızlarından. ‘Doğuştan Fanatik’ diyorlar ya işte tam ondan. Babası Önder Fırat, Fenerbahçe’nin namlı yöneticilerinden. İdil hiçbir maçı kaçırmaz, golü kaçıran topçuyu da affetmez. Uzun lafın kısası; İdil, Fenerli bir babanın kızı.

NEVBAHAR KOÇ

NEVBAHAR KOÇ

Koyu Beşiktaşlı Rahmi Koç’un gelini. Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Koç’un eşi. Kongre üyesi ve de taraftarın en hası. locasına oturur, maçını izler ve de mutlaka galibiyet ister. Taraftar ne diyor peki? Ali Koç başkan, Nevbahar Koç başkanın eşi…

ŞEYMA SUBAŞI

ŞEYMA SUBAŞI

Fanatik Fenerli Acun Ilıcalı’nın eşi. Aileden sarı lacivert rengi. Kafadan ve de mecburen Fenerli. Fener’in yurtdışı maçlarının en has taraftarı. Şükrü Saracoğlu’ndaki localara devam eden en havalı ve en sosyal medyacı Fenerbahçeli.

DERİN MERMERCİ

DERİN MERMERCİ

İşte en şık Fenerli. Amigo gibi olmamak için ikisini bir arada pek kullanmasa da, giyim kuşamda favori renkleri sarı ve de laci. O Fenerbahçe’ye hayran, herkes onun şıklığına… Maça pek gitmiyor ama takımını valla çok seviyor.

SİREN ERTAN

SİREN ERTAN

“Ben Fenerliyim” diyor, bununla gurur duyuyor ve de iyi maç oldu mu sevgisiyle stattaki locasında golleri izliyor.

ALARA KOÇİBEY

ALARA KOÇİBEY

Zigzag nedir hiç bilmiyor. ‘Fener’ diyor ve de başka şey demiyor. baskı falan dinlemiyor. bir dönem evli olduğu Cem Uzan hasta Galatasaraylı’dır. bir ara başkan bile olmaya kalkmıştı. Alara Koçibey, Uzan iken de Fenerliydi, bugün de yine Fenerli.

BADE İŞÇİL

BADE İŞÇİL

Fenerbahçeli artist, manken ve de şarkıcılar say say bitmiyor. Kim güzelse vallahi Fenerli. İşte o listeden sadece birkaç isim: Tülin Şahin, Bade İşçil, Bensu Soral, Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün, Hande Erçel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Cansu Taşkın ve hatta Ajda Pekkan. Bütün ünlü kadınları temsilen Bade İşçil’in fotoğrafını koyduk. Çünkü Bade’nin saçları sarı, gözleri lacivert…

TUBA COŞKUN & ŞEYDA COŞKUN

TUBA COŞKUN & ŞEYDA COŞKUN

İki güzel kardeş ve iki sıkı taraftar. Hep formdalar hep formalar hazır. Heyecanlı maçlar ve de derbiler hiç kaçırılmıyor. Tezahürat desen kralı yapılıyor. Tuba’nın eski eşinin koyu Fenerli Mehmet Ali Erbil ve eski sevgilisinin Fenerbahçeli yönetici Önder Fırat olduğu düşünülürse ailenin Fener aşkı daha net anlaşılıyor.

IŞIL REÇBER

IŞIL REÇBER

Fener’in eski kalecisi Rüştü’nün eşi. Rüştü’nün Fener’den aldığı primler Işıl Hanım’ın gardırobunda kıyafet ve çanta olarak hâlâ duruyor! Işıl Hanım nasıl sevmesin Fener’i? Fener nasıl sevmesin bu süslü yengesini?

MELİSA VON FABER CASTELL

MELİSA VON FABER CASTELL

Eşi kont ve de yurtdışında yaşıyor. Eskisi gibi forma giyip stada pek gidemiyor. Maçları Almanya’daki şatosunda, kablolu yayından naklen izliyor.

GÜLÜMSÜN ÖZKEK

GÜLÜMSÜN ÖZKEK

TEVE 2’nin genel yayın yönetmeni. Televizyon dünyasının yetenekli, asil ve de güzel hanımefendisi. Aileden ve doğuştan Fenerli. Kes bileğini sarı-lacivert akar kanı! Çünkü Gülümsün Hanım, rengini hiç gizlemeyen usta gazeteci Ertuğrul Özkök’ün biricik kızı.