Önceki Fotolar

Fetişten para kazanıyor! Ayak fotoğraflarıyla yılda…

Kanada’da yaşayan Jessica Gould her gün çektiği ayak fotoğraflarıyla yıllık 268 bin lira kazanıyor. İşte banka hesabını ikiye katlayan o fotoğraflar  

27 Ekim 2017, Cuma 14:09
A A

İşte onlardan biri de Kanada’nın Ontario şehrinde yaşayan Jessica Gould.  

32 yaşındaki Instagram kullanıcısı Jessica Gould, geçimini ayaklarının fotoğrafını paylaşarak sağlıyor. Her gün çektiği ayak fotoğraflarıyla yıllık 268 bin lira kazandığı belirtilen Jessica Gould, Miss Scarlett Vixen adıyla kullandığı Instagram hesabında şu an yaklaşık 13 bin takipçisi bulunuyor. Tahmin edersiniz ki bu takipçilerin birçoğu ayak fetişi...  

Fotoğraflarının birçoğu bilekten aşağısına odaklanıyor ve pozlarında çeşitli temalar, kostümler kullanıyor.  

Genç kadını takip etmek için istek yollayabilirsiniz ancak özel fotoğraf istiyorsanız o iş o kadar kolay değil. Fotoğrafları görmek isteyen herkes istek gönderirken Jessica'nın Paypal hesabına bir miktar para yollamak zorunda. Ama çıplak fotoğraf talebinde bulunanların isteği kesinlikle kabul edilmiyor.  

Gelen istekler doğrultusunda kirli ayaklarının fotoğrafını veya herhangi bir yiyeceği ezerken çektiği fotoğrafları paylaşabiliyor.  

HER ŞEY TESADÜFEN BAŞLADI

HER ŞEY TESADÜFEN BAŞLADI

Jessica şu anki kariyerini aslında tesadüfen buldu. Gördüğü bir ilandan sonra bu işi yapmaya karar verdi. Sonra profesyonel fotoğraf çekimine gitti ve sosyal platformlarda bunları paylaşmaya başladı.  

Fotoğraflar gereken ilgiyi gördüğünde yapması gereken işin bu olduğuna emin oldu. Jessica fotoğraflardan gelen bu ün karşısında ne kadar şaşkın olduğunu Cosmopolitan ile yaptığı röportajda ifade etti.  

“Ayaklarımla birilerinin ilgileneceğini hiçbir şekilde düşünmemiştim” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:  

Birçok insanın bunun için para ödemeye hazır olduğunu görmeye başladım. Sonrasında ise fotoğraflarımı nasıl kullanacağımı veya para ödeyen müşteriler bulmayı öğrenmek çok da uzun sürmedi. Ayak fetişizminin detaylarını derinlemesine anlamak biraz zaman aldı.