Fikret eve dönecek mi?

Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak dökümü'nün bu akşam yayınlanacak bölümünde, Ali Rıza Bey fırtınanın ortasında kalırken Fikret için durum ise iyiyiden iyiye zorlaşacak

a
a
Çarşamba, 24 Mart 2010 - 10:17


Fikret eve dönecek mi?

Leyla’nın geleceğinin yönünü değiştiren Ferhunde, şimdi de Necla’yı tehdit etmektedir. Necla ile Ali Sarper arasında filizlenen aşk, su yüzüne çıkınca, başta ölen eşi Cem’in ailesi olmak üzere herkesin tepkisini çeker.

Ali Rıza Bey bir kez daha çocuklarının yaşadığı fırtınanın ortasında kalmıştır. Necla olumsuzluklardan kaçmak için İstanbul’u terk eder ama Ferhunde’nin gölgesinden kaçamayacağını kısa sürede anlar.

Ailesiyle tek bağının ağabeyi Şevket olduğunu bilen Leyla, Necla’yla olan gizli rekabetlerini son olayla kendi lehine çevirir. Ağabeyine daha da yaklaşan Leyla, evdeki durumlardan da onun sayesinde haberdar olur.

Fikret için durum iyiden iyiye zorlaşır. Cevriye Hanım ise, Fikret’le Tahsin’in arasını düzeltmek için kendi yöntemlerini kullanacaktır. Gece tavernaya şarkıcı Bahar’dan hesap sormaya gider.

Fikret tüm bunlardan habersiz Necla’nın evinde daha fazla kalamayacağını anlar ve evine dönmeye karar verir. Tahsin ise, haksız yere karısını aldatmakla suçlanan bir masum olarak girdiği geceden, büyük bir günahkâr olarak çıkacaktır.