Fıtık oldu, yarışı bırakmadı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 25. Bodrum Cup Yelkenli Ahşap Yat Yarışmaları'nın Organizasyon Komitesi Başkanı Erman Aras yarışmanın üçüncü gününden itibaren kasığında başlayan ağrıya rağmen yarışı bırakmadan tamamladı

01 Kasım 2013, Cuma 19:11
A A

Aras’ın kasığında fıtık tespit edildi ve ameliyata alındı. Bodrum’da 21 ile 27 Ekim arasında düzenlenen ve 110 yatta bin 800 yatçının katıldığı 25. Bodrum Cup Yelkenli Ahşap Yat Yarışmaları’nın Organizasyon Komitesi Başkanı 53 yaşındaki Erman Aras yarışmanın üçüncü günü İstanköy (Kos)- Leros etabında aniden rahatsızlandı.

Yarışmalara ara vermeyen ve günde 6 saat denizde kalan Aras’ın, yarışlar tamamlandıktan sonra yapılan muayenesinde kasığında fıtık tespit edildi. CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı da olan evli ve bir çocuk babası Aras dün (Perşembe) özel bir hastanede fıtık ameliyatı oldu.

Bugün taburcu edilen Aras, "Yat yarışmalarında ve siyasette çok yoğun bir ay geçirdik. Yarışmaların son etapları çok yoğun ve çekişmeli geçti, ağırlar içinde de olsa organizasyonu bitirmeyi başardık ancak kasığımdaki ağrının fıtık olduğu ortaya çıktı. İyi bir ameliyat geçirdim, şu an evimde dinleniyorum" dedi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;