Fiyapı'dan yüzde 25 prim garantili kampanya!

Fiyapı, Bahçeşehir'in gözde projelerinden Fi-Side'da inşaatta devrim yaratacak ''yüzde 25 prim garantili'' konut kampanyası başlattı

14 Mart 2011, Pazartesi 14:44
A A

Fiyapı'nın bu kampanyasındaki amaç, küçük yatırımcıların paralarını gayrımenkulde değerlendirmesini sağlamak.

Nasıl mı?... Kampanyada müşteri daire sözleşmesini yapıp parasını ödedikten sonra tapusunu alacak. 2012 mayıs ayında proje teslim edildiğinde ister dairesini alacak isterse Fiyapı müşterinin adına dairesini yüzde 25 karla  60 gün içinde satacak.. 

Yani yatırımcı her şekilde kar edecek.
 
HEDEF KÜÇÜK YATIRIMCI
 
‘’Akıllı yaşam konsepti’’ ile  Bahçeşehir’in en nitelikli projesi olan Fi-side’da  başlatılan kampanya 500 daire ile sınırlı tutulacak ve 1 kişiye 1 daireden fazla satılmayacak.. Çünkü amaç, küçük yatırımcıyı kazanmak ve çok daha fazla müşteriyi fiyapı ailesine katmak..
 
Fiyapı yönetim kurulu başkanı Fikret İnan, parası olan bir kişinin 10 daire birden alması bizim için cazip değil çünkü böyle bir yatırımcının daireyi iade etmek için aldığı kesin.. Dolayısıyla bu kampanyada biz daha küçük yatırımcıya para kazandırmayı aynı zamanda da Fiyapı ailesini daha da genişletmeyi hedefliyoruz’’... dedi.
 
‘’YÜZDE 40 PRİM ÖNGÖRÜYORUZ’’
 
Fikret İnan ‘’Burada vermek istediğimiz en önemli mesaj Fiyapı’dan daire alan müşterilerimizin 14 ay gibi bir sürede yüzde 25 prim yapacağını bilmesi ve  bunun rahatlığını yaşaması …biz projenin teslimde yüzde 40 değer kazanacağını öngörerek prim garantisi verdik ’diye konuştu..
 
500 DAİRE YATIRIMCIYA, 565 DAİRE OTURUMCUYA SATILACAK
 
İçinde 4 bin metrekare havuz ve havuzun içinde bin 500 metrekare Kıbrıs adası olan Fi-Side projesinde 3 bin 223 konut bulunuyor.. 2161 konutun satıldığı projede şu anda  1065 daire kaldı..
 
15 martta başlayacak olan yüzde 25 prim garantili konut kampanyası 3 nisan da sona erecek.. Fi-Side projesindeki 1065 dairenin 500’ü yatırımcı için yüzde 25 prim garantili kampanya ile satılacak  kalan 565 daire ise özellikle ev sahibi olmak isteyen oturumcu müşteri için sıfır peşinat, sıfır taksit ve sıfır faizli 3-0 kampanyası ile satılacak...
 
Akıllı yaşam konseptinin uygulandığı Fi-Side projesi, 54 bin m2 alan üzerine 3 bin 223 konut, 20 bin m2 ticari alan, 100 bin m2 otopark, 4 bin m2 yüzme havuzu ve havuzun içinde bin 500 m2 Kıbrıs adasıyla farklı olduğu kadar bölgenin en geniş yapı projelerinden bir olma özelliğini taşıyor.. Fi-Side normal bloklarda 66 ve 77 m2 1+1, 120 m2 2+1, residans bloklarda ise 88 ve 110 m2 1+1, 125 m2 2+1, 174 ve 195 m2 3+1 olmak üzere 8 farklı daire modeli 25,30 ve 35 katlı modern bloklardan oluşuyor..projenin yüzde 80’i yeşil alan olarak tasarlandı..
 
Siz hayatın değil,hayat sizin peşinizden koşsun
 
Fiyapı,Fi-Side projesinde bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’ye ilk kez ‘’akıllı yaşam’’konforunu sunuyor.Site sakinlerinin hayatlarını oldukça kolaylaştıracak bu uygulama ile :
 
Sağlık Hizmeti:Hastaneye gitmeden doktora canlı bağlanacaksınız ve doktor size danışmanlık hizmeti verecek. Gece gündüz doktor canlı olarak sizin hastalığınızı takip edecek ve gerekli gördüğünde acil müdahale edebilecek.. Ayrıca sütenin kendi ambulansı da olacak..
 
Eğitim hizmeti:kursa yada okula gitmeden evinizden eğitim kurumuna canlı bağlanarak dersleri evden alabileceksiniz.gerekirse eğitim görevlisine soru sorabileceksiniz..
 
Uzaktan Alışveriş Hizmeti:Fiyapı ‘’akıllı yaşam’’la alışveriş merkezini evinize getiriyor.Tek bir tuşla evinizdeki pc ekrandan tek tek görerek alışverişinizi yapabileceksiniz.
 
1 dakikada Kıbrıs Adasında yemek
 
Fiyapı’nın hem konut hem düşünsel anlamda en büyük projelerinden biri olan Fi-Side farklılıkları ile dikkat çekiyor..Kıbrıs adasını 4 bin metrekare bir havuzun içine yerleştirerek alternatif mekanlar yaratan proje,ev sahiplerinin uzun süre yenilikleri keşfedeceği alanları içeriyor.Kıbrıs adasının kenarı havuza sıfırlanarak isteyenlerin yüzerek havuzdan adaya çıkmaları planlanırken adanın üzerinde kafeteryalar restoranlar ve eğlence mekanları site sakinlerini sürekli farklı aktivitelerle buluşturuyor..Adanın altına yerleştirilen kapalı yüzme havuzu, fitnes,sauna, hamam,oyun salonları,spor tutkunu site sakinlerine hitap ediyor..

BASIN BÜLTENİ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;