Fortis'ten üç yeni kart

Fortis Bank Türkiye, üç yeni kredi kartı çıkarttı

06 Kasım 2009, Cuma 14:42
A A

Fortis Bank’tan yapılan açıklamaya göre, yeni kredi kartları "Fortis World Patron Kart", "Fortis World Profesyonel Kart" ve "Fortis Titanium Worldcard", Fortis Worldcard’ın özelliklerinin yanı sıra kart sahiplerinin kişisel ya da ticari ihtiyaçları ve yaşam tarzları gözetilerek tasarlandı.

Esnaflara yönelik olarak geliştirilen Fortis World Patron Kart ile işletmeler şubeye gitmeden Fortis ATM’lerinden 7 gün 24 saat ihtiyaçlarını giderebiliyor. Fortis World Patron Kart sahipleri günün diledikleri saatinde nakit kredi çekilebiliyor ve çektikleri tutarı 12 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Fortis World Profesyonel Kart’a ise diş hekimleri, doktorlar, mali müşavirler ve muhasebeciler, mimarlar, avukat, hakim ve savcılar, noter ve eczacılar sahip olabiliyor.

Bu kartla, yılda beş kez Atatürk Havaalanı Lounge’dan yararlanma, kaza durumunda yılda yedi güne kadar ücretsiz araç kiralama, yılda iki kez ücretsiz havaalanı transferi, yılda 10 gün ücretsiz Atatürk Havaalanı otopark kullanımı, yılda beş kez ücretsiz uçak bileti servisi gibi özel asistanlık hizmetlerinden yararlanılabiliyor.

Avrupa’da ve Türkiye’de bir "ilk" olan Fortis Titanium Worldcard ise sahibine Fortis Platinum Worldcard’ın sağladığı fırsatlara ek olarak Atatürk Havaalanı’nda Lounge ve ücretsiz otopark kullanımı ile havaalanına VIP Transfer, seyahat sigortası ve concierge hizmetleri gibi çok sayıda uygulamayı sunuyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;