Funda Arar Açıkhava'da hayranları ile buluştu

Pop müziğin güçlü seslerinden Funda Arar Açıkhava'da hayranları ile buluştu

24 Ağustos 2014, Pazar 14:13
A A

Pop müziğin güçlü seslerinden Funda Arar Açıkhava'da hayranları ile buluştu.

Funda Arar, çocuğunun doğumundan sonra ilk kez Açıkhava'da konser verdi. Muhteşem performansı, düzgün fiziği ve yeni imajıyla herkesin beğenisini toplayan sanatçı sesiyle tüm izleyicileri büyüledi.

"Bir ara Funda Arar "Senden öğrendim" şarkısının bestecisi aynı zamanda eşi olan Febyo Taşel'e sahne sırasında övgüler yağdırdı. "Böyle güzel bir beste senden sonra hiç yapılmadı dedi."

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde muhteşem bir konser veren Funda Arar, Elif Cığızoğlu imzalı kostümleriyle de büyük beğeni kazandı.

Biletler tükendi Biletleri günler öncesinden tükenen Konserde seyircilerin Funda Arar'ı sanatçının da seyirciyi özlediği gözlendi. Konsere aylarca liste başı olan son single çalışması 'Hafıza' ile başlayan Funda Arar, müzik kariyerindeki unutulmayan şarkılarını konseri izlemeye gelen binlerce hayranı ile hep birlikte söyledi.

Kayahan ve Müslüm Gürses'ten de iki seçme şarkı okuyan sanatçı, 'Melankoli' ve 'Adını Sen Koy' parçalarını okurken her iki sanatçıyı anmayıda ihmal etmedi. Funda Arar yakında çıkacak olan Kayahan'ın albümünde seslendirdiği 'Melankoli' şarkısını ilk kez Açıkhava'da okudu.

Konserinin bir bölümünde elbisesi ayakkabısına takılan sanatçının yardımına Nihat Odabaşı koştu. Sahneye çıkarak Funda Arar'ın ayakkabısına takılan elbisesini düzelten ünlü fotoğraf sanatçısı yönetmen Nihat Odabaşı, seyirciden büyük bir alkış aldı. Bir süre sonra çıplak ayakla şarkılarını seslendiren sanatçı muhteşem bir performans sergiledi.

"Gecenin sonunda konseri biten sanatçı yoğun istek ve alkışlar üzerine sahneye geri döndü. üç şarkı daha okuyan sanatçı Orhan Gencebay'dan "Bir teselli ver" Ferdi Tayfur'dan da "Bende özledim şarkılarını seslendirirken seyircilerde ayakta büyük bir coşkuyla şarkıya eşlik ettiler.

Konser sonrasında, konser biletini sosyal medyada paylaşan ilk beş çift ile kuliste buluşan sanatçı fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.