Galatasaray'da Östersund faciasını unutturacak transfer

Östersunds karşısında orta sahası adeta dökülen ve büyük eleştiri toplayan Galatasaray transferde de ağırlığını bu yöne veriyor.
 

21 Temmuz 2017, Cuma 15:28
A A
Tüm sezonun Selçuk İnan-Tolga Ciğerci ikilisiyle gitmeyeceğini göz önünde bulunduran Galatasaray Yönetimi, sadece kanat değil ön libero bölgesine de bir an önce takviye yapacak.
 

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR


Galatasaray'da plan Manchester City'nin Brezilyalı orta sahası Fernando'yu satın alma opsiyonuyla kiralamak. Brezilyalı yıllık ücret olarak 4 milyon Euro talep ederken, gelen haberler Galatasaray'ın 3 milyon Euro barajının üstüne çıktığı yönünde.
 

TEK TALİBİ GALATASARAY DEĞİL
 

Manchester City'de teknik patron Guardiola'nın takımda düşünmediği isimlerden biri olan Brezilyalı orta saha Fernando, ABD kamp kadrosuna da alınmamıştı. Pek çok talibi olan Fernando için yönetim elini çabuk tutuyor.
 

FERNANDO KİMDİR?


1.83 boyundaki Fernando, orta sahada oyunu her iki yönüyle oynayabiliyor. Geçen sezon 15'i Premier Lig olmak üzere 27 resmi karşılaşmada görev yapan Fernando, 2014'te 15 milyon Euro karşılığında Porto'dan transfer edilmişti. Eğer 29 yaşındaki oyuncu istediği ücrette indirime gitmeyi kabul ederse, iş bitecek.

Fanatik

.

.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;