Galatasaray'a Terim mi geliyor?

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın, Fatih Terim ile teknesinde buluşması akıllara birçok soruyu getirdi

Galatasaray'a Terim mi geliyor?

Galatasaray büyük beklentilerle girdiği sezondan tek kupa çıkartamadan ayrıldı. Teknik Direktör Frank Rijkaard sarı-kırmızılı camiada tartışılırken Başkan Adnan Polat, bu akşam teknesinde Fatih Terim ile görüştü.

Galatasaray'da çok önemli bir buluşma. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, sarı-kırmızılı takım ve Milli Takım'ın eski teknik direktörü Fatih Terim ile teknesinde görüşüp, birlikte akşam yemeği yedikleri öğrenildi.

Galatasaray Başkanı ile Terim'in bu özel görüşmesinin içeriği henüz tam olarak bilinmiyor. Sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile tamamlayan Galatasaray'da başkan Adnan Polat'ın, Terim ile Marmara açıklarında özel teknesinde gizlice buluşması birçok soruyu da beraberinde getirecek.

Bugüne kadar teknik direktör Rijkaard'a destek verdiğini her fırsatta dile getiren Polat'ın, Terim ile yaptığı bu özel görüşmeyi, futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel ve çok yakın dostlarından bile gizleyerek yapması Terim, Galatasaray'a 3. kez teknik direktör olarak dönüyor mu sorusunu akıllara getirecek.