Galaxy Note FE’nin satışları iyi gidiyor

Galaxy Note 7’nin yenilenmiş versiyonu olan Galaxy Note FE, Güney Kore’de çıkan son haberlere göre satışları iyi gidiyor

22 Temmuz 2017, Cumartesi 00:39
A A
Bildiğiniz gibi Samsung daha önce piyasadan çektiği Galaxy Note 7’yi geçtiğimiz günlerde yeniden piyasaya sürdü. Bataryası patladığı için piyasadan çekilmek zorunda kalan Note 7’nin bu yenilenmiş versiyonu, Galaxy Note FE (Fan Edition) adıyla satışa sunuldu. Note 7 fiyaskosundan sonra bu telefonun nasıl karşılanacağı merak konusuydu. Gelen ilk bilgiler ise telefona talebin yüksek olduğunu gösteriyor.


SON DERECE BÜYÜK BAŞARI


Güney Kore basınında yer alan bilgilere göre Note FE satışları iyi gidiyor. Ülkede stokların şimdiden tükendiği ve birçok yerde telefonun yok sattığı söyleniyor. Samsung’un daha ilk başta 400 bin Note FE satışa çıkardığını düşünecek olursak bu son derece büyük bir başarı.

Galaxy Note FE hakkında dikkat çeken bir diğer detay da bataryanın son derece sağlam olması. Güney Kore basınında yer alan haberlere göre şu ana kadar telefon ile ilgili herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmış değil.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;