Game of Thrones’a 8 yeni oyuncu 

Game of Thrones'un final sezonunda oyuncu kadrosuna 8 kişinin katılacağı açıklandı

Game of Thrones’a 8 yeni oyuncu 
Dünyaca ünlü fantastik dizi Game of Thrones’un oyuncu kadrosuna 8 kişi daha eklenecek.

Dizinin yapımcıları, yeni oyuncuların ana karakterlerden ziyade yan rollerde olacağını belirtti.

Game of Thrones’ta senaryoya eklenen yeni karakterlerden birinin,  Cersei Lannister (Lena Headey) için “Altın Şirket”i (Golden Company) Westeros’a getirmeye çalışan ve tehditkar Euron Greyjoy (Pilou Asbaek) ile bağlantılı 'güçlü,ve karizmatik' bir paralı asker olacağı bildirildi.


DENİZCİ İÇİN OYUNCU SEÇECEKLER


Diğer taraftan, dizinin yapımcıları Theon Greyjoy’a (Alfie Allen) kaçırılan ablası Yara’yı (Gemma Whelan) kurtarması için yardım edecek “kaba ve hızlı” bir denizciyi oynaması için de oyuncu seçeceklerini duyurdu.

Diziye eklenen yeni oyuncuların çoğu Kuzeyli karakterleri canlandıracak.
 

'UNUTULMAYACAK BİR SAHNE'


Oyuncu direktörlerinin açıklamasına göre final sezonunda sadece bir kere ama unutulmayacak bir sahnede “şirin ve çekici” genç bir kadın ile sıradan bir çiftçi Winterfell’de kendilerine yer bulacak.

Kasım ayında bazı çekimleri İspanya’da gerçekleşecek dizinin akışına bu esnada iki yeni muhafızın eklenebileceği de ifade edildi.

Ferhat Göçer ve orkestrasından 'Alaturka Game of Thrones' müziğiFerhat Göçer ve orkestrasından 'Alaturka Game of Thrones' müziği

İşte Game of Thrones için harcanan para ve izlenme rakamları İşte Game of Thrones için harcanan para ve izlenme rakamları

Game of Thrones'tan resmi mobil oyunGame of Thrones'tan resmi mobil oyun