Gamze ile Uğur 'Arka Sokaklar'a dönüyor

Önceki yıl Kanal D'nin rekortmen dizisi 'Arka Sokaklar'dan ayrılan Gamze Özçelik-Uğur Pektaş çifti yeniden ekibe katılıyor

Perşembe, 16 Eylül 2010 - 10:56

Gamze ile Uğur 'Arka Sokaklar'a dönüyor

Türker İnanoğlu imzalı diziye önce Uğur Pektaş dönüyor. Pektaş önümüzdeki haftadan itibaren ekipte yerini alacak. Oğlu Murathan’ı geçen şubat ayında dünyaya getiren Özçelik ise sinema filmi projesi olduğu için ekibe daha sonra katılacak.

Diziye yine Komiser Murat ve Zeynep rolleriyle dönecek olan çiftten Pektaş, “Çocuğumuz oldu, ara vermiştik. Allah’ın izniyle dönüyoruz” dedi. Hac ve umre organizasyonu yaptığı şirketini zarar ettiği için geçen aylarda kapatan Uğur Pektaş, “Her şey kısmet” diye konuştu.

DİZİDEN ENGİN KOMİSER AYRILDI

Bu hafta ‘Ezel’i de, ‘Türk Malı’nı da reytinglerde geride bırakan ‘Arka Sokaklar’da bir de ayrılık yaşandı. Dizide üç buçuk sezondur Engin Komiser’i canlandıran İlker İnanoğlu diziden ayrıldı. Amerika’da annesiyle yaşayan oğlunu ziyaret etmek ve biraz dinlenmek istediğini belirten İnanoğlu, “Bu sezon böyle bir karar aldım. Bir oyuncunun ayrılması ya da dönmesi dizinin ana yapısını etkilemiyor. Bu nedenle Tekrar dönebilirim de” dedi.