Gazeteci Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti

İzmir'deki evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Tayfun Talipoğlu (55) hayatını kaybetti

 

21 Mart 2017, Salı 04:14
A A
Gazeteci Tayfun Talipoğlu saat 01.00 sıralarında Konak'taki evinde fenalaşarak yere yığıldı. Evde bulunan bir arkadaşının haber vermesi üzerine gelen sağlık ekipleri Talipoğlu’na ilk müdahaleyi evinde yaptı.Talipoğlu, daha sonra ambulansla Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılsa da kurtarılamayarak 55 yaşında hayatını kaybetti.Kalp krizi sonucu yaşama veda ettiği öğrenilen Tayfun Talipoğlu’nun kesin ölüm nedeni ise otopsi sonucuna göre belli olacak.

Yapılacak otopsinin ardından Tayfun Talipoğlu’nun cenazesinin saat 14.00 uçağı ile Ankara’ya götürüleceği ve Ankara’da defnedileceği öğrenildi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Tayfun Talipoğlu için taziye mesajı yayımladı.
Tayfun Talipoğlu'nun ölümü sonrası duygusal mesajlar


TAYFUN TALİPOĞLU KİMDİR?

1962 yılında Kars'ta doğumlu olan Tayfun Talipoğlu, İlkokul ve ortaokul yıllarını Malatya ve Eskişehir'de geçirmiştir. Liseyi Ankara'da okuduktan sonra, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1983 yılında mezun olmuştur. Gazeteciliğe Milliyet Gazetesi'nde muhabir olarak başlamıştır. Ardından Star ve ATV'de haber muhabirliği yapmaya devam etmiştir.Herkesin hatırlayacağı 'Bam Teli' programını 1995 yılından itibaren ATV'de, ardından da NTV'de hazırlayıp sunmuştur. Takvim, Yeni Yüzyıl, Cumhuriyet gazetelerinde köşe yazarlığı da yapan Talipoğlu evli ve bir çocuk babasıdır. Yayınlanmış kitapları: Benim Yolum, Ne Çoktular Ne Kadar Çocuktular, Eskiyen Yüzümün Yeni Gülümseyişi, Çoluk Çocuk Yazıları, Eşekle Gelen Aydınlık

Tayfun Talipoğlu'nun izlenme rekoları kıran sahnesiDHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;