Geçerken Bodrum'a uğradı, 500 bin dolar bıraktı

Pakistan'ın en zengin ailelerinden birine mensup kardeşlerin ultra lüks yatı Bodrum'dan geçti. Yat için yapılan gıda ve yakıt alışverişi için 500 bin dolar harcandı...

04 Şubat 2015, Çarşamba 16:03
A A

Pakistan’ın 3 milyar poundluk serveti ile en zengin ailelerinden olan Alshair ve Javed Fiyaz kardeşlerin süper lüks motoryatı ’Ecstasea’, Muğla’nın Bodrum ilçesine geldi. Dün akşam saatlerinde geldiği Bodrum’da Yalıkacak Limanı’na demirleyen Ecstasea’ye toplam 500 bin dolarlık yakıt ve gıda maddesi ikmali yapıldı.

FİYAZ KARDEŞLER YATTA YOKTU

İngiltere’de lüks butik mağazalar zinciri, taşımacılık, inşaat, çelik ve demir ithalatı ile uğraştığı öğrenilen Fiyaz kardeşlerin yatta olmadığı belirtildi. Fiyaz Ailesi’nin yakınları olduğu öğrenilen yattaki misafirler, karaya çıkarak bir süre Yalıkavak’ta dolaştı.

MISIR'DAN TÜRKİYE'YE GİDERKEN 500 BİN DOLAR BIRAKTI

Mısır’dan İngiltere’ye giderken Türkiye’ye uğradığı öğrenilen Fiyaz kardeşlerin 200 milyon dolara Rus milyarder Roman Abramoviç’ten satın aldığı 86 metrelik süper lüks yat ilgi odağı oldu. 24 personeli bulunan yatın, bugün akşam veya sabah saatlerinde Bodrum’dan ayrılmasının beklendiği bildirildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;