Geldi bahar ayları, attı gönül yayları

Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler çifti ayrılırken, kısa süre önce birliktelikleriyle haber olan Helin Avşar ve Sercan Yıldırım'ın aşkı da sona erdi

09 Nisan 2010, Cuma 11:16
A A

Kenan İmirzalıoğlu ile Zeynep Beşerler, 6 yıllık ilişkilerini sıkıldıkları gerekçesiyle bitirdi.

Kenan İmirzalıoğlu ile “O benim kolum bacağım” dediği 6 yıllık sevgilisi Zeynep Beşerler ayrılık kararı aldı. Vatan gazetesinden Zehra Çengil'in haberine göre çift yakın dostlarına “Sıkıldık, biraz nefes almamız gerekiyordu” dedi

“Ezel” dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ve sevgilisi Zeynep Beşerler’in iki hafta önce ayrıldığı ortaya çıktı. Yıllardır her türlü dedikoduya göğüs geren ve gözlerden uzak örnek bir ilişki yaşayan çiftin sürpriz ayrılığı yakın dostlarını da şaşırttı. 

Oyuncu Zeynep Beşerler’in ayrılıkla ilgili olarak yakın bir dostuna şunları söylediği öğrenildi:

AŞK NASILSA OLUR

“Bir süre yalnız kalmak ikimize de iyi gelecek. 6 sene uzun bir süre. Sıkılmaya, yıpranmaya başlamıştık. Biraz işe güce bakalım, aşk nasılsa olur. Ara vermemiz nefes almamız gerekti. Tekrar devam eder miyiz bilemem ama bu ara ilaç gibi geldi. Nefes almaya ihtiyacımız vardı. İki hafta oldu ayrılalı ve ben kendimi çok iyi hissediyorum.”

Çiftin ayrılık ayrılık kararı magazin çevrelerinde de şaşkınlıkla karşılandı. Çünkü Kenan İmirzalıoğlu yaptığı son röportajda sevgilisi Beşerler için “Zeynep, sadece sevgilim değil, kolum bacağım gibi de aynı zamanda. O benim en çıplak halimi bilir. En güçlü ve en zayıf halimi. Saklandığın hiçbir şey yok, karizma yaptığım durum da yok. Zor böyle bir şeyi yakalamak, o yüzden çok değerli. Ve Zeynep, sahici. Etrafımda birçok kadın var, ama bir şeyi Zeynep’ten duymak çok başka. Onun ’İyisin’ demesi başka. Onun ’Kenan’ demesi bile başka. Kadınların beni arzulaması umurumda değil, çünkü ben onlara karşı bir şey hissetmiyorum ama Zeynep’e karşı hissediyorum. O yüzden onun varlığı, onun söyledikleri, onun benim yanımda olması çok önemli” demişti.

AVŞAR: BİZ O DEFTERİ KAPATTIKÖte yandan, Hürriyet gazetesinin haberine göre de Helin Avşar ile Bursasporlu futbolcu Sercan Yıldırım’ın sürpriz aşkları sona erdi. Ayrıldıklarını açıklayan Avşar, “Biz o defteri kapattık” dedi.

Helin Avşar ile Bursaspor’un golcüsü Sercan Yıldırım’ın aşk yaşadığı geçtiğimiz şubat ayında ortaya çıkmış, bu birliktelik hem futbol hem de magazin dünyası için sürpriz olmuştu. Kısa bir süre önce, Süper Lig’de şampiyonluğa koşan Bursaspor’un yöneticilerinin, Yıldırım’a Avşar ile görüşmeyi ve sezon sonuna kadar İstanbul’a gitmeyi yasakladığı öne sürüldü. İddiaların gerçek olmadığını söyleyen Avşar, sürpriz bir açıklama yaptı: “Biz o defteri kapattık. Ayrıldık. Konuşacak fazla bir şey yok. Ben işime gücüme bakıyorum, bu tür aşk haberleriyle gündeme gelmek beni gerçekten rahatsız ediyor. Yaz ayları için yoğun bir şekilde çalışıyorum, aşka ayıracak zamanım yok. Önüme bakıyorum.”  

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;