Gelinlik en çok Neslihan'a yaradı

Atarlı Abla Deniz Ülker yazdı...

08 Temmuz 2017, Cumartesi 05:00
A A

Bir haftadır Neslihan Atagül ile Fahriye Evcen’in gelinliklerine kafayı taktım. Bir türlü ‘aradaki yedi farkı’ bulamıyorum. Ve düşünüyorum da bu iş Neslihan’a yaradı.

Fahriye’nindüğün haberleriyle birlikte, Neslihan’ın düğün fotoğrafları her yerde yeniden boy gösterdi. Fahriye Evcen her tür gelinliği giyebilecek fiziğe ve imkana sahipken neden böyle bir tercih yaptı bilemiyorum. Ama Neslihan Atagül’e şa-ha-ne bir yıldönümü hediyesi verdi.

Bikiniden mi korkacaktı?

Bikiniden mi korkacaktı?

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın bikinisi için ‘cesur tercih’ yakıştırması yapılmış.

Valla Chloe’nin fiziğine sahip bir kadının o bikiniyi giymek için cesur olmaya hiç ihtiyacı yok. Kendine eş olarak Serdar’ı seçen bir kadın bikiniden mi korkacak Allah aşkına!

OSCARLIK AKTÖRLÜK

OSCARLIK AKTÖRLÜK

Erkan Petekkaya’nın bir şeyden memnun olduğunu henüz göremedik. Eşi ve oğluyla gittiği Singapur’un ve hatta dünyanın en havalı otelinden bile şikayetçi.

Parası ile rezil olmuş paşam. Bu adam gerçekten büyük oyuncu! Gecesine 4 bin lira ödediği otelde bile mağduru oynayabiliyor. İşte Oscarlık aktörlük!

İYİSİN HOŞSUN AMA...

İYİSİN HOŞSUN AMA...

Hande Yener geri döndü. Hem de ne dönüş... Her ağzını açtığında birilerini topa tuttu.

En son kendisine “Abla” diyen hayranını paylamış: “Yurtdışında beni 21 yaşında sanıyorlar, ben sana abi diyeyim” demiş. Handeciğim, bazı ülkelerin mizah anlayışı farklıdır, esprilerini anlamayabiliriz. Belli ki soğuk bir espri yapmışlar, anlamamışsın.

UYANIK ORGANİZATÖRLER

UYANIK ORGANİZATÖRLER

Deniz Seki uzun bir aradan sonra Ağustos’ta İstanbul Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verecekmiş. ‘Protokol’ diye bir bilet satış kategorisi olduğunu görünce valla şok geçirdim. Meğer bu uygulama birçok konserde yapılıyormuş. Benim bildiğim protokol davetliler içindir. Davetlilere ayrılan biletleri satmak da bir tercih. Ama ‘protokol’ adı altında bunu yapmak düpedüz “Sen paradan haber ver” demek.