Gençlerbirliği'nde 3 imza

Gençlerbirliği, ara transferde kadrosuna kattığı Serkan Çalık, Alparslan Erdem ve Abdülhamit Yıldız ile sözleşme imzaladı

21 Ocak 2010, Perşembe 15:50
A A

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde yapılan imza töreninde, Galatasaray’dan transfer edilen Serkan Çalık ve Alparslan Erdem ile Hollanda’dan takıma katılan gurbetçi Abdülhamit Yıldız, kendilerini kırmızı-siyahlı ekibe bağlayan 2,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan kulüp yönetim kurulu üyesi Halil Erkman, ara transfer döneminde kulübün politikasına uygun, değişime ve gelişime açık, gelecek vadeden 3 genç futbolcuyu takıma dahil etmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

SERKAN ÇALIK: İYİ BİR ŞANS YAKALADIM


Törende, yeni transferlerden Serkan, uzun bir sakatlık döneminden sonra Gençlerbirliği’nde çok iyi bir şans yakaladığını belirterek, "Gençlerbirliği ile çalışmalara başlayalı kısa bir süre oldu. Ancak burada çok iyi bir ortam yakaladım. Burada başarılı olacağıma inanıyorum" dedi.

ALPARSLAN'DAN GALATASARAY'A TEŞEKKÜR

Alparslan ise Gençlerbirliği’ne transferinde katkısı olan Galatasaray’a ve Gençlerbirliği’ne çok teşekkür ettiğini kaydederek, "Arkadaşlığın en üst düzeyde olduğu bu kulüpte amacım, iyi bir sıçrama yaparak Bursaspor’un, Kayserispor’un yakaladığı başarıyı Gençlerbirliği’ne de yaşatmak" diye konuştu.

"HURŞUT'UN REFERANSI İLE GELDİM"

Abdülhamit Yıldız da kırmızı-siyahlı ekibe transfer olurken, takıma kendisi gibi Hollanda’dan gelen Hurşut’tan bilgi aldığını ve onun olumlu referansı üzerine bu kulübe geldiğini söyledi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;