Gentleman ödülleri sahiplerini buldu

Kasım 2006'dan bu yana Dünya Gazetesi bünyesinde yayınlanan erkek lüks yaşam dergisi Gentleman üçüncü yaşını özel davetle kutladı

Gentleman ödülleri sahiplerini buldu

*Four Seasons Otel’de düzenlenen gecede Gentleman Dergisi ödülleri sahiplerini buldu. Gecede Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Doğan Holding Başkanı Aydın Doğan, Demirören Grubu Başkanı Erdoğan Demirören, Özgörkey Grubu Başkanı Erdoğan Özgörkey ve Adler Başkanı Franklin Adler Yılın Centilmeni Ödülü’nü alan isimler oldu.

*Fotoğrafçı Ara Güler’in Onur Ödülü aldığı gecede En Duygusal Kapak Ödülü’nü Erak Başkanı Sait Akarlılar, En Tehlikeli Kapak Çekimi Ödülü’nü THY Başkanı Candan Karlıtekin, En Yaratıcı Kapak Ödülü’nü Sarar Giyim Başkanı Cemalettin Sarar, En Sinematografik Kapak Ödülü’nü ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu, En Eğlenceli Kapak Ödülü’nü Hotiç Başkanı Serdar Hotiç, En Sportif Kapak Ödülü’nü ise İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince aldı.

*Gecede Çevreci Centilmen Ödülü’nü Arkas Başkanı Lucien Arkas, En Cesur Yatırımcı Ödülü’nü Zorlu Grubu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu , Sanat Dostu Centilmen Ödülü’nü Eczacıbaşı Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, İstanbul’a Yatırım Yapan Centilmen Ödülü’nü Serdar Bilgili aldı. Ağaoğlu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun, Cesur Yatırımcı Ödülü’nü aldığı gecede, Gilan Başkanı Muharrem Geylan, Lüks Çekim Ödülü’nü, Eren Holding Başkanı Ahmet Eren Marka Yatırımı Ödülü’nü aldı.