Gerçek Eyşan ortaya çıktı!

a
a
Cumartesi, 12 Haziran 2010 - 12:26


Gerçek Eyşan ortaya çıktı!

Dizideki Ömer Uçar rolüyle ünlenen İsmail Filiz (36), 2006’da 15 yıldır birlikte olduğu- Evren Filiz’le evlendi. Ama bunu hiç açıklamadı. ‘Ezel’ dizisindeki Eyşan gibi gençlik aşkı olan Evren Filiz, eşinin büyüyen şöhretinin ardından Bodrum’da ortaya çıkıp, açıklama yapmaya karar verdi:

EYŞAN'IN SEKSİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

“Lise sondan beri birlikteyiz. Dört senedir de evliyiz. Ben büyük bir beyin ameliyatı geçirdim. İsmail daha sonra artist olmaya merak sardı. ‘Ezel’ tutunca kendisinde ve hayatımızda değişiklikler oldu. Hâlâ görüşüyoruz ama sadece telefonda konuşabiliyoruz. Çekimler bitince yanıma geleceğini söyledi.

Söylendiği gibi ailesi çok zengin değil, para için oyunculuğa girmedi ama tanınmak istiyordu. Biz saklanıyorduk. Kızların ona hayranlığı olabilir, bana da erkekler hayran. Hâlâ onun soyadını taşıyorum.

Açıklamaların devamı sonraki sayfada...

Evli değilim’ diyemez. Yan yana görüntü vermememizin gerçek sebebi İsmail’in ailesidir. Onu başarılı bulmuyorum. Bence çok iyi oynamıyor, diziden sonra çok değişti. En büyük özelliği olan dürüstlüğünü kaybetti. Onu çok seviyorum, o benim bir tanem. Ne olursa olsun o benim kocam. Boşanma söz konusu değil.”

Ezel haberleri: ,

EZEL YENİ SEVGİLİ BULDU!

EYŞAN SUNUCULUĞA SOYUNUYOR!

12 YIL SONRA SEVİŞTİLER!

EZEL ARTIK POLAT ALEMDAR!

 

2