Gizem'in katilinden kan donduran ifadeler!

Adana'da geçen pazar günü kaybolan 6 yaşındaki Gizem'den kara haber geldi. Cesedi bulunan minik Gizem, ablasıyla evlenmek isteyen bir genç akrabaları tarafından işkenceyle öldürülmüş. Zanlı mahkemede verdiği ifadesinde vahşi cinayeti nasıl işlediğini anlattı

29 Nisan 2014, Salı 17:30
A A

Adana'da geçen pazar günü kaybolan 6 yaşındaki Gizem'den kara haber geldi. Cesedi bulunan minik Gizem, ablasıyla evlenmek isteyen bir genç akrabaları tarafından işkenceyle öldürülmüş. Hatta zanlı, dikkat çekmemek için aramalara bile katılmış! Zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bu arada zanlının savunması için yapılan talebi 41 avukat reddetti.

 

 

Katil zanlısı S.A., mahkemede verdiği ifadesinde vahşi cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

'BENZİN DÖKÜP YAKTIM'

Minik Gizem’in ablası Gamze ile gönül ilişkisi yaşadığını, ailesinin karşı çıkmasıyla ayrıldıklarını ve bu nedenle intikam hisleri beslediğini söyleyen S.A., çocuğu "Pikniğe gideceğiz" diye kandırıp, arabayla götürdüğü kırsal alanda ellerini ve ayaklarını koli bandı ile bağlayıp, ağzını da aynı bantla kapattığını, bıçakladıktan sonra yaralı halde üzerine benzin döküp yaktığını itiraf etti.

Minik Gizem’in ablası Gamze ile birbirlerini sevdiklerini ancak anne ve babasının bu birlikteliğe karşı çıktığını, çeşitli iftiralara uğradığını, kıskançlıkları yüzünden iki yıl önce ilişkiye kendisinin son verdiğini öne süren S.A. olay gününü şöyle anlattı:

'ÇIĞLIKLAR ATMAYA BAŞLADI'

"Gamze’den ayrıldıktan sonra içimde aileye karşı kin ve nefret büyüdü. Gizem olmasaydı dahi aileden birilerini öldürecek veya yaralayacaktım. Olay tarihinde ailemi arkadaşıma ait otomobille Çobandede mevkiinde pikniğe götürdüm. Ailemi bıraktıktan sonra eve döndüm. Mahalle girişinde Gizem, arkadaşlarıyla oynuyordu. Gizem’i yanıma çağırarak 5 lira kağıt para verdim. Yakındaki bakkaldan kola almasını istedim. Gizem gidince,  arabanın yedek lastiğini çıkartıp, evin merdivenlerine bıraktım. Gizem’in evinde ki

CANAVARCA ÖLDÜRDÜ

Mahkeme, ’çocuğu veya beden ve ruh bakımından kendini savunamayacak kişiyi öldürme, canavarca hisler veya eziyet çektirerek öldürme suçlarından’ S.A.’nın tutuklanmasına karar verdi. Zanlı S.A., adliyeden çıkarılıp, zırhlı araca bindirilerek cezaevine götürüldü.

DHA

 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.