Gökhan Türkmen: Kırkımda delirmezsem iyidir

Gökhan Türkmen, Anne Bebek dergisinin temmuz sayısı için kızları Nil Rona ve Leyla Ada ile objektif karşısına geçti. Gökhan Türkmen çekimin ardından samimi açıklamalarda bulundu

04 Temmuz 2017, Salı 13:58
A A
Sinem Aksoy ile 2014 yılında dünyaevine giren Gökhan Türkmen'in bu evlilikten Nil Rona ile Leyla Ada isimli iki kız çocuğu oldu. Gökhan Türkmen, kızlarıyla birlikte derginin çekimlerine katıldı.

Yapılan çekimin ardından samimi açıklamalarda bulunan 33 yaşındaki Gökhan Türkmen aile hayatıyla ilgili şu sözleri söyledi, “İkinci çocuk erkek olsun diye gönlümden geçmişti. Kızım olduğu için de çok mutluyum elbette. Çok şükür ikisi de sağlıklı. Bakalım üç kadın ile ev nasıl olacak? 40’ımda delirmezsem iyidir.”

'KIZ ÇOCUKLARI BABALARI GİBİ BİRİNİ ARAR'


Gökhan Türkmen Mart ayında katıldığı bir programda canlı yayında kızları Nil Rona ve Leyla Ada için şu sözlerle geleceğe bir not iletmişti, "Nil Rona ve Leyla Ada. İkinizi de çok seviyorum. İlerde büyüyeceksiniz ve güzel insanlar olacaksınız. Mutlu olmayı bilen insanlar olacaksınız. Birbirinize sahip çıkın. Birbirinizi her zaman sevin. Bizim olmadığımız zamanlarda birbirinize her zaman destek olun."


Gökhan Türkmen: Kız çocukları babaları gibi birini arar

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;