Golden Globe 2018’de tek renkli giyen oyuncu açıkladı…

Golden Globe 2018’de (Altın Küre Ödülleri’nde) kadın erkek fark etmeksizin herkesin siyah renk giyindiği törende bir tek Blanca Blanco renkli giyindi! Kırmızı halıdan bu yana tehdit almaya başlayan oyuncu bakın kırmızı renk giymesinin nedenini ne olarak gösterdi…

10 Ocak 2018, Çarşamba 10:23
A A

Düşünün ki tüm dünyanın nefeslerini tutup beklediği bi rödül töreninde, törene katılan yapımcılardan tutun teknik ekibe kadar; kadın erkek fark etmeksizin herkes siyah giyiniyor. İşte böyle bir atmosferde tüm siyah kıyafetler arasında öyle bir isim vardı ki, Golden Globe 2018'e damgasını vurdu. 

Bildiğiniz üzere bu yıl 75'incisi düzenlenen Altın Küre ödül törenine siyah kıyafetler giyen kadın ve erkekler tek bir şeyi savundu. 

Yıldızlar, sinema sektöründeki cinsiyet eşitsizliğini protesto etmek ve cinsel saldırı kurbanlarıyla dayanışma içinde olduklarını belirtmek için kırmızı halıda siyah giyerek birleşti.

Tabii birkaç kişi hariç. İşte onlardan biri de oyuncu Blanca Blanco idi.

Erkek konukların bile siyah giydiği törende Blanco iddialı kırmızı bir elbise tercih etti. Bu nedenle de çok eleştirildi. "Asi" diye nitelendirildi.

Bazıları onu dayanışmaya katılmamakla suçladı, bazıları da bir daha Hollywood'da iş bulamayacağını bile söyledi.

Ama Blanca Blanco'yu destekleyenler de oldu. Blanco bu kadar eleştirilen kıyafet tercihinin nedenini çok basit bir cümleyle açıkladı.

36 yaşındaki güzel oyuncu kırmızı elbise giydiğini çünkü kırmızı rengi sevdiğini belirtti. Blanca Blanco "Kırmızı rengi sevdiği için bu elbiseyi giydiğini. Ama bu renk giymesinin kadın yıldızların eylemine karşı olduğu anlamına gelmediğini" vurguladı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.