Görevimiz tatil vizyona girdi(Görevimiz Tatil filminin konusu, fragmanı)

Dün akşam galası gerçekleştirilen Görevimiz Tatil filmi izleyici ile buluştu

22 Şubat 2018, Perşembe 22:55 Son Güncelleme: 01 Mart 2018, Perşembe 22:44
A A

Murat Şeker'in yönetmenliğini üstlendiği, SugarWorkz ve Taff ortak yapımı film, komedi severleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Akbağ'ın "titiz ve fedakar" Türk annesi "Türkan Mutlu"yu, eşi "Sıtkı Mutlu"yu ise Algöz'ün canlandırdığı filmde, ayrıca Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda ve Anıl Tetik rol aldı.

Senaryosunu Murat Şeker ile Ali Tanrıverdi'nin kaleme aldığı filmde, 9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin terapi seansıyla başlayan değişimlerini ele alınıyor.

FİLMİN KONUSU:

FİLMİN KONUSU:

4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. 

Yıllardır tatile gitmemiş olan çift, terapistlerinin de ikna çabalarının sonuç vermesiyle birlikte bir karavan kiralarlar. 

Antalya'ya doğru yola çıkan çifti bu yolda kimi aksilikler beklemektedir. Arabaları bozulan çift, Yavaşlar Köyü'ne gitmek zorunda kalır. 

Köylülerin misafiri olan şehirli çift, burada köylülere öğretecebilecekleri bazı şeyler olduğunu fark eder. Bu ortaklık hem iki kültürü birleştirecek hem de haklı bir mücadeleye destek verecektir...

GÖREVİMİZ TATİL FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN