Gratis'ten çocuklara resim yarışması

Kişisel bakım mağazası Gratis, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, 7-14 yaş arası çocukları resim yapmaya çağırıyor

22 Mart 2011, Salı 16:40
A A

“En Mutlu Anını Paylaş” temalı resim yarışmasında becerikli minikler, en mutlu anlarını çizerek; birbirinden değerli ödüllerin sahibi olmaya hak kazanacaklar.

“Şımart Kendini” sloganıyla sektöre hızlı bir giriş yapan Gratis, her sene olduğu gibi bu sene de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, 7 – 14 yaş arası çocukları Gratis mağazalarına resim yapmaya ve hayal güçlerini harekete geçirmeye davet ediyor.

“En Mutlu Anını Paylaş” temalı resim yarışmasında, becerikli minikler resim yapmadaki hünerlerini gösterecek; jüri üyelerinin seçeceği yarışmacılar, birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacaklar. 23 Nisan neşesinin ikiye katlanacağı Gratis Resim Yarışması’nda birinci; IPad, ikinci; oyun pakedi hediyeli Play Station3, üçüncü ise yeni Ipod Nano kazanacak.

15 Nisan 2011 tarihine kadar, size en yakın Gratis mağazasına çizdiğiniz resmi, katılım formunuzla getirerek sizler de yarışmaya katılabilir; en mutlu anınızın gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Yarışma sonuçları, 30 Nisan 2011 tarihinde Gratis Profilo AVM mağazasında, düzenlenecek ödül töreni ile açıklanacaktır.

Katılım Koşulları:

Yarışmaya yalnızca 7-14 yaşları arasındaki öğrenciler katılabilir.

Her katılımcı sadece tek bir eserle yarışmaya katılabilir.

Katılımcılar, velileri tarafından 15 Nisan 2011 tarihine kadar Gratis mağazalarında kayıtlarını gerçekleştirilecektir.

Resimler için boyut: A3 (29,7x42 cm).

Resimler paspartusuz olacaktır. (Çerçevelenmeyecek ve etrafı süslenmeyecektir.)

Suluboya, sentetik boya, yağlı boya, silinmez (çıkmaz) ispirtolu kalemler, ince uçlu keçe kalem, yumuşak tükenmez kalem, pastel boya, çini mürekkebi kullanılabilir.

BASIN BÜLTENİ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;